2752
2734
عنوان

قهر با همسر دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 55 پست

دوران نامزدی یعنی شناخت. خودتو فدای عشق نکن در آینده همین مرد نسبت به تربیت بچه و مشکلای ریز و درشت زندگی بی مسئولیت میشه اون دیگه یاد گرفته دور بمونه ازت بازم تکرار می‌کنه عین نامزد من که دیگه براش عین آب خوردن شده. انتظار دارن ما لال بمونیم و اونا کار خودشونو بکنن به این میگن زندگی... ولی واسه ما هنوز دیر نیس.. این اسمش عشق نیس فدا شدنه

همین دیگه همین‌ مشکل باکره نبودن تا الان دستمو بسته اگه باکره بودم خیلی راحتتر میتونستم جدا شم 

نه در اشتباهی دیگه.. الان یه مشکل داری‌‌.. بعدها مشکلاتت از اینم زیاد تر میشع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه در اشتباهی دیگه.. الان یه مشکل داری‌‌.. بعدها مشکلاتت از اینم زیاد تر میشع

مشکلم اینه نمیتونم به خانوادم مطرح کنم من دختر نیستم اونا فک میکنن باکرم من برا همینه مخالف اشتی هستن میگن جدا شو خودتو واسه این عذاب نده 

مشکلم اینه نمیتونم به خانوادم مطرح کنم من دختر نیستم اونا فک میکنن باکرم من برا همینه مخالف اشتی هست ...

خدا رو شکر خانوادت پشتتن خانواده من میگن تحمل کن چون از طلاق متنفرن. من مجبورم بعده طلاق گم و گور شم‌.. تو رو خدا خودتو دست همچین شوهری حیف نکن

خدا رو شکر خانوادت پشتتن خانواده من میگن تحمل کن چون از طلاق متنفرن. من مجبورم بعده طلاق گم و گور شم ...

عزیزم انشالله به حق این شبای عزیز مشکل هر دوتامون به نحو احسن و حل شه و هرچی خیره واسمون پیش بیاد مرسی که دلمو آروم کردی 😘

عزیزم انشالله به حق این شبای عزیز مشکل هر دوتامون به نحو احسن و حل شه و هرچی خیره واسمون پیش بیاد مر ...

الهی آمین... فدات شم اینجاییم که به هم امیدم بدیم تجربه هامونو بگیم تا بقیه دچارش نشن... 😘 نگران نباش همه چی حل میشه خدا بالا سرته حتما راهی می‌ذاره پیش پات... فقط به نامزدت زنگ نزن ببین چقدر دوام میاره تا ببینی چی میشه

خانوادم میگن کسی که دو هفته زنشو ول کنه تو زندگی نمیشه بهش تکیه کرد راس میگن همین خبر نگرفتنش دلمو ز ...

ماهم این مشکلو داریم سر یه قضیه ای قرار بود دیگه جوابشو ندم کلا ۳ بار زنگ زد وقتی دید جوابشو نمیدم دیگه هیچی رنگ نزد نه خودش نه خانوادش تا تقریبا ۲۰ روز هیچ خبری ازشون نبود ما گفتیم میخایم طلاق بگیریم اومدن معذرت خواهی کردن گفتن دیگه تکرار نمیشه بعد چندوقت پیش دوباره بحثمون شد دوباره همین کارو کردن دوباره پسره گورشو گم کرد بعد اینبار نه تنها پشیمون نیستن همش میگفتن سری قبلی هم همه چی تقصیر شما بود 😑🥲😐😐😐 بعد دیگه با میانجیگری خانواده پدریمون سر و ته قضیه و به هم اوردن منم الان منتظرم یه دردسر جدید درست کنن تا کلا بزنم ب هم رابطه رو 

باهم مهربون باشید:)