2733
2734
عنوان

کسانی که داروهای ناباروری اضافی دارند اینجا اعلام کنند

| مشاهده متن کامل بحث + 3939 بازدید | 74 پست
سلام به همگی من یه آمپول اچ سی جی یه سینافکت نصفه و سه تا بسته دوتایی داستی نکس هم دارم کسی لازم داشت ایمیل بده لطفا
سلام من 30 ساله هستم. 6.5 سال ازدواج کردیم و یه ساله فهمیدیم مشکل مورفولوژی و سرعت خیلی کم اسپرم داریم میکرو تجویز شد.اولین میکرو 23 دی انجام شد و 7 بهمن آز بارداری متسفانه منفی شد.منتظر دومین پریود بعد انتقال بودم که با دو هفته تاخیر در کمال ناباوری به لطف خدا آزمایشم با بتا 3600 مثبت شد. 14 آبان معجزه خدارو تو بغلم گرفتم و بوش کردم . التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتا امپول گنال اف اضافه اوردم..داخل یخچاله..قیمت ازادش 50 تومنه.من با بیمه حدود 30 گرفتم..من سمت میدان شهدا هستم..هرکی خواست ایمیل یزنه بهم یا پیام خصوصی ..
خداجونم به خاطر دوتا فرشته ی کوچولویی که تو وجودم قرار دادی و منو لایق دونستی هزاران مرتبه شکرت..خدای مهربونم سپردمشون به خودت..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین..خیلی التماس دعا دوستان
2731
من یه بسته کامل شیاف سیکلوژست دارم. تازه هم گرفتم. چون خودم آمپول زدم شیافا استفاده نشدهتهران هستم اگر کسی خواست تو وبلاگم پیام بذاره
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
http://ninisu.com/blog/complete-guide-to-ivf/
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
راهنمای کامل انجام آی وی اف (لقاح مصنوعی یا IVF) از سیر تا پیاز http://ninisu.com/blog/complete-guide-to-ivf/
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]