2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد نحوه چیدمان کابینت و وسایل برقی در آشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 18975 بازدید | 104 پست
مهری جون بخوای خودت هم بدی بدوزن همون درمیاد.
مگر اینکه از این خیلی نازکها بگیری که لایکو حدود 23-4 تومن میده. ارزونترینش اونهاست.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که دسینی گرفتم.
راستی بچه ها شما رختخوابتون شامل چه چیزهایی هست؟
من که دو تا تشک 3 تا پتو و 2 تا بالش میذارم. از خودم گذاشتم نمیدونم رسم چیه.
2731
ببخشید نادیا جون اما دسینی کلا مارک تقلبیه-پدر و مادر نداره -یه محصول چینه که تو دبی بسته بندی می شه اگه سرچ کنی تو وب هم می بینی هیچ جا نشونی ازش نیست مثل این کفشهای پرفکت استپ
مهری جون یه ماهیتابه دو دره حتما بگیر واسه ماهی مرغ عالیه
من اگه می خواستم دوباره قابلمه بگیرم استیل می خریدم-چون هر تفلونی که بگیری خش می شه من یونیک ایتالیا گرفتم الان پنج ساله البته من خودم آشپزی نمی کنم ولی با این حال خط و خش پیدا کرده
چه فحشهایی به دسینی میدی وای !!! پدر مادر نداره. مگه قابلمه ها هم پدر و مادر دارن؟؟؟ نمیدونستم.
ولی استیل نخرید اصلا به درد نمیخوره همه چی بهش میچسبه. راستش حساسیتی هم که من دارم دوست ندارم لکه آب روش باشه اگر شما هم مثل منید که دیگه اصلا نخرید.
2738
خانمی قبلش معذرت خواهی کردم-نمی دونم کی ازش سود می بره اما فقط تو ایرانه که این مارک شناخته شده
من از بچه های همین سایت راجبش شنیدم بعد که سرچ کردم به همون نتیجه رسیدم-انشا... که واسه شما خوب کار کنه و این حرفهای من هم نادیده بگیر ولی وقتی می خوای یه مارک را بخری شما که از اینترنت استفاده می کنی حتما یه سرچی بکن
http://www.iran-eng.com/showthread.php/238102-چیزی-در-مورد-مارک-دسینی-شنیده-اید؟؟؟
بیخیال آوا جون حالا که خریدم.
من تو استفاده کردن وسایل به قول مامانم سلیقه دارم. سعی میکنم دیرتر خراب شه.
دفعه بعد که خواستم خرید کنم حتما این کار رو میکنم. مرسی عزیزم.
مامانه من ازین ماهیتابه های دوطرفه دسینی داره و خیلی هم راضیه که..... به نظر من مهم نیست قلابی باشه یا واقعی...مهم اینه که خوب کار کنه و ادم ازش راضی باشه...کیفیت مهمه(حالا میخواد افغانی باشه میخواد ایرانی باشه یا امریکایی)
مادرشوشو من چرخ گوشت با پدر مادر امریکایی گرفت و زود خراب شد...ولی بعد رفت یک مارک متفرقه (ازین بی پدر مادرا)خرید خداروشکر تا الان خیلی خیلی ازش راضیه با اینکه چند ساله همش ازش کار میکشه....بعضی موقع ها همین برندهای بی پدر مادر خیلی بهتر از برندهای مشهور درمیان.........البته تحقیق قبل خرید واقعا چیز لازمیه مخصوصا واسه ما که با اینترنت سروکار داریم
مثلا یک سری به تاپیکهای چی بخرم؟کدوم برند و بخرم بزنید....خداییش گیج گیج میشید...مثلا تاپیک یخچال سامسونگ یا ال جی....یکی میگه ما ال جی داشتیم عالیه....یکی دیگه همون مارک و همون مدل و میگه ما داشتیم به درد نمیخوره و بجاش سامسونگ بگیر...یکی میاد میگه نهههههههههههه سامسونگ اصلا یخچالش خوب نیست....تو این گیرو دار یکی میگه من اسنوا دارم خیلی تووووووپه بعد یکی میگه اسنوا مفت هم گرونه...ههههههههههههههههههههههه
2706