2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا واقعا  تو زندگیتون خودتون به مشکل بر میخورنین با این حجم غرور زندگی مشترک غرور برنمیداره با ...

ببنید غرور این شکلی نه اصلا.

من خودم میدونم آدم زن دوستی هستم 

غرور به این شکل که شاید از طرف کسی مورد پذیرش قرار نگیرم 

بزارید یه مثال بزنم 

من یه جا سنتی رفتم دختر خانوم از صد ۹۰ درصد ایده ال بود حداقل ظاهریش 

ولی جواب منفی دادن منم گفتم خدا نگهدار 

شاید کس دیکه ای بود ده بار اصرار می کرد و می رفت باز 

2728
تهران ۳۰ سالشه

دوری بس

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
ببنید غرور این شکلی نه اصلا. من خودم میدونم آدم زن دوستی هستم  غرور به این شکل که شاید از طرف ...

خوبه همسرم مثله شما نبوده چون یکسال اومدو رف تا راضی شدم 😂😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اون که اره منظورم این نبود دختری که اجازه بده خوب نیست  منظورم اینه بعضی پسرا واقعا تو بعضی مو ...

ترس بزرگیه دراقایون من روانشناسی میخونم این موردی ک شما گفتید خیلی در اقایون شایع هست ، چون میترسن ک پیشنهاد بدن و رد بشن و غروشرون اسیب ببینه . از اونطرفتم در خانم ها هم داریم ترسو ک از یکی خوششون میاد ولی بروز نمیدن ب شیوه صحیح ک مبادا کسی فکر بد کنه راجبشون ... کلا یه نقدار ضعف ف هنکی داریم تو این مورد 

2740