2733
2739
عنوان

خونمونو دزد زد حالم خیلی بده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 147822 بازدید | 1056 پست
خب دیگه ممنونم شما هم خیلی از نظامی ها رو دزد دیدی.من همسر نظامی ام .خونه سازمانی بودم .منزل سازمانی ...

ما شوهر شما رو از کجا می شناسیم که بخوابم تهمت بهش بزنیم ای بابا...

ما هم مال و اموال مون رو با خون دل جمع کرده بودیم که یه بی شرف اومد بار بار کرد و رفت ...کلانتری هم نقشش این وسط در حد هویج...

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
ما شوهر شما رو از کجا می شناسیم که بخوابم تهمت بهش بزنیم ای بابا... ما هم مال و اموال مون رو با خون ...

عزیزم ما خودمون زخم خورده ایم زمینی که یه گروه چندصد نفره از پرسنل ۱۵سال پیش خریدن رو چند تا سازمان باهم اختلاس کردن خبرش توی اخبار ملی هم اعلام شد ولی دستمون به هیچ جا بند نیست و حتی مثل خیلی از مشاغل حتی اجازه اجتماع جلو سازمان مربوطه رو نداریم.منم تو شخصی براتون نوشتم همه ی مشاغلی که پدران و برادران و همسران شما هستن ادم پاک و ناپاک هست اما نام بردن از یه شغل میون همه ی مشاغل کار درستی نیس....

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که میگی شوهرت خوبه پس چرا به خودت گرفتی؟بقیه کاربرا و از جمله من لابد یه چیزایی دیدیم که دلمون پ ...

من به خودم نگرفتم دلم به حال خیلی از کسایی سوخت که از نزدیک زندگی شون روتوی مرزو شهرهای دورافتاده دیدم چقدر درسته.مهم نیست که به من نوعی و همسرم به تنهایی توهین بشه.شما که منو نمی شناسی هرچقدر می خوای به من و خانوادم توهین کن ولی تعمیم به همه نده .ببخشید استارتر که که تو پستت خیلی نظر دادم.بازم معذرت عزیزم.

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
خیلی حس بدیه من هنوز حالم خوب نشده 

سلام من تاپیکتون رو دیدم ک یکسال ازش گذشته..

متاسفانه امسال خونه ی ما رو هم دزد زداونم روزای اول عید.. چه ناراحتی و ترس بدی افتاده تو دلم...حتی بعد از ۲۰روز توپ دخترم گم شده...ب همسرم میگم حتما دزد باز پریده تو حیاط توپ رو برداشته...نمیدونم نه خواب دارم نه آرامش..نه خوراک...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731
نه بابا پیدا نشده  تازه امروز متوجه شدیم جارو برقی هم بردن 😔

نمیدونم این یک سال چی شد ..دزد خونتون پیدا شد یا نه...

ولی قبول دارم آدم انقدر تو شُک هست ک متوجه نمیشه چی ازش برداشتن..بعد کم کم متوجه میشه...

خیلی حس بدیه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

عزیزم اگه دوربین مداربسته داشته باشی این مشکلات برات پیش نمیاد و میتونی به راحتی پیگیری کنی لینکشو برات میزارم

https://malked.com/product-category/camera/wireless-cctv-camera/

ربین مداربسته بیسیم-دوربین مداربسته وای فای-دوربین وای فای -دوربین مداربسته wifi

ردیاب خودرو-جی پی اس خودرو-قیمت ردیاب خودرو-فروش جی پی اس خودرو-خرید جی پی اس خودور-بهترین جی پی اس خودور

ردیاب ویگوقیمت ردیاب ویگو فروش ردیاب ویگو ردیاب خودرو ماهوراه ای ویگو

دوربین کوچک-دوربین مخفی کوچک-خرید دوربین مخفی کوچک-دوربین کوچک رم خور-دوربین مداربسته مخفی-دوربین مداربسته ریز

دوربین خودرو -دوربین مداربسته خودرو-قیمت دوربین مداربسته خودرو-خرید دوربین مداربسته خودرو-دوربین خودرو هوشمند

دوربین سیم کارت خور-دوربین مداربسته سیم کارت خور-دوربین سیمکارتی-دوربین مداربسته سیم کارتی-قیمت دوربین سیمکارتی