2733
2739
عنوان

جریمه ماشین جایی ک اصلا نرفتیم:/

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 26 پست

برواعتراض کن حالاشماجریمه شدی یکی ازدوستانمون ماشینش تواداره پارک بودخودشم ماموریت کاری یه شهردگه   اومدن گرفتنش گفتن رفتی دزدی دوربینا پلاکتوگرفتن دگه  نامه ماموریتشوبردهمکاراش رفتن فیلم دوربین محل کارش بردن که ماشینش چندروزتوپارکینگ بود بعدفهمیدن پلاک دستکاری کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزنید ۱۱۰ حتما

هر دفه با یه ماشینیه یبار تصادفی بود شیشه جلوش شکسته بود یبار با وانت یبار یه چیز دیگه دواایی نشستن توش

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2731
حالا خوبه شوهرت بد دل نیست و فکر بد نکرده 😨 خدا نابودشون کنه چی سر ملت میارن 😖

مثلا من ۵۰ کیلومتر اونورتر چکار داشتم:/

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
هر دفه با یه ماشینیه یبار تصادفی بود شیشه جلوش شکسته بود یبار با وانت یبار یه چیز دیگه دواایی نشستن ...

به احتمال زیاد دارن برای دزدی نقشه می کشن و یه جایی رو زیر نظر دارن

کاربر آقا 

🤐🤐🤐

پلاکا ماشینشونو وردارم پس

2740
بردارید بهتره احتمالا خود ماشین هم دزدی باشه. ولی زنگ بزنید پلیس بگید حتما

فعلا ک ازشون خبری نیس امروز 

خب چکارش کردین

فکر کنم همینطوری مونده دیگه فعلا جریمه‌ای نریختن!

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

بعضی ها خیلی نامردن پلاک ماشینشونو دستکاری میکنن جریمه مال یه نفر دیگه میره

برای بابام دوبار تاحالا جریمه سرعت غیرمجاز اومده جایی که اصلا نرفته

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋