2733
2739
عنوان

خونواده شوهرم ://

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزدیک ب 3 ماه  15 سالمه 🙁

خوشبخت باشی

طبیعیه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خب از نامزدت پرسیدی شاید اتفاقی این رفتار و کردن

بهش گفتم حس میکنم خونوادت دوسم ندارن 

گفت بهش فکر نکن برات مهم نباشه خودم اندازه همشون دوستت دارم اخرشم خودم و خودتیم 

تا دیوونگی هست چرا منطق ؟/:))
2728
2740
بهش گفتم حس میکنم خونوادت دوسم ندارن  گفت بهش فکر نکن برات مهم نباشه خودم اندازه همشون دوستت د ...

بیین عزیزم. شما سنت کمه   توی یه سن حساسی و دوست داری که همه توجه ها به تو باشه. نمیخوام چیزی بگم دلسردت کنم از اینکه ازدواج کردی. حالا هم که ازدواج کردی عزیزم رفتارهایی رو هم باید بزاری کنار. گلگی و شکایت های بی مورد نکن. نگو چرا این اینکار رو کرد اون اونکار رو کرد. شما برو. سنگین بر  سنگین بیا. یا خودت حرف رو باز کن 

اختلاف سنی شما با خانواده ی شوهرت زیاده خوب  طبیعیه که باهات جور نباشن یا حرف زیاد نزنن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !