2737
2734
عنوان

شوهر نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 45 پست
من فقط نظرمو‌درمورد معذرت خواهی گفتم کوچیک نمیشه ادم بزرگ میشه

معذرت خواهی بیجا آدم و کوچیک و میکنه یعنی این که من از خودم قدرت تفکر ندارم. فقط اونایی که میگن دلجویی کن حالا مگه چیکار کرده من نامزد بودم میخواستم پذی ایی کنم مادر شوهرم گفت اول بزرگ ها منم گفتم ببخشید دفعا بعد ردیفی بشینین من واسه 18 نفر حالو نچرخم چون من ردیفی پذیرایی میکنم از چرخش وسط حال اعتقاد ندارم ناراحتم نشدن الانم عادت کردن. 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم زن محکمی باش همسرت گفت بگو هواسم نبود خواست ادامه بده جات و عوض کن. به همسرت نشون بده اندازه خانواده ایشون ارزش داری اگر معذرت خواهی کنی آتو میدی یا به همسرت اجازه میدی سره مسائل کوچیک و بی ارزش بهت امر و نهی کنه

باور کن مامانه پرش کرده

منم خواستم اینو بگم

گفتم بزار بدبینش نکنم

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
عزیزم زن محکمی باش همسرت گفت بگو هواسم نبود خواست ادامه بده جات و عوض کن. به همسرت نشون بده اندازه خ ...

اره برای همین معذرت خواهی نکردم ولی میدونی تو دل خودم برای خودم میسوزم شوهر بقیه ناز زنشو میکشه حاضر نیس یه قطره اشک از چشمش بیاد ولی اونوقت من...

2738
اره بابا میره میپرسه

چقدر پیگیره 😑

ولش کن بهش بگو ک داره سخت میگیره و تو اشتباه نکردی بعدش دیگ محل نزار 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
میدونی دلم میسوزه حس میکنم دوسم نداره اینکاراشو میبینم

حق داری 

دوستت که داره فقط زیادی بچه ننه و خاله زنکه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ببین گاهی باید جلو مرد ایستاد اونم نه با جر و بحث سکوت و عوض کردن جات و نشنیده گرفتن حرفش. من همسرم غیر منطقی بحرفه میگم تعصبت چشت و کور کرده و چون از تعصب باهام میحرفی نه از رو عقل پس به جایی نمیرسیم بزار این بحث تو سکوت تموم شه. حالا اگر برعگس بود خالت میومد یا پدربزرگ شوهرت فوت می‌کرد تو به جای بابات به مار شوهرت تعارف میکردی شوهرت بازخورد نشون میداد نه. 

انقد گریه کردم بغض خفم میکنه عذاداری یه طرف این بحثا هم از یه طرف هیچوقت نمیبخشمش

خدا به دلت آرامش بده عزیزم

2706