2733
2734
از خودتون فتوا ندید

همه مراجع(غیر از آیت الله بهجت و آیت الله تبریزی و آیت الله نوری): خروج ترشحات زن، اگر همراه با شهوت (اوج لذت جنسی) باشد، حکم به جنابت آنان می‌‏شود و لازم نیست با جستن بیرون آید و بدن، سست شود و اگر بدون شهوت باشد، حکم به منی نمی‌‏شود، مگر آنکه از راه دیگری یقین کند منی است.

ببینید‌کپی کردم 

از خودم درنیاوردم

همه مراجع(غیر از آیت الله بهجت و آیت الله تبریزی و آیت الله نوری) : خروج&n ...

عزیز من بله اینو میدونم این نشانه جنابت زن ایشون جنب شدن غسل کردن دیدن باز ترشح اومد ک حکمش گفتم 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من  غیر از این گفتم؟

شما نگفتید اگر منی خودش غسل میخواد 

اگر بعد غسل جنابت ترشحی ببینه ک یقین کنه منی خودشباید غسل کنه 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
فرقی نیست اگر بعدجنابت وغسل نرسحی ببینه حکمش رو گفتم  در حالت عادی هم ک جنابت زنان چجوری مرجع ...

عزیزم من الان غسل کردم دوباره 

ببخشید ک میپرسم ولی بعد از غسل داخل بدنمو ک دیدم بازم ترشح بود ولی هنوز بیرون نیامده

غسلم باطله؟😨

عزیزم من الان غسل کردم دوباره  ببخشید ک میپرسم ولی بعد از غسل داخل بدنمو ک دیدم بازم ترشح بود ...

وسواس دارید؟؟؟

شما میتونید قسم خدا بخورید ک ترشحتون منی خودتون؟

وسواس دارید؟؟؟ شما میتونید قسم خدا بخورید ک ترشحتون منی خودتون؟

اره وسواس دارم

من توی حالت عادی هم ترشح داشتم خب ولی دیشب ک غسل کردم(رابطه نداشتم خ...ایی بوده) نمیدونم منی خارج شد کامل یا ن واسه همین امروز صبح ک ترشح دیدم دقیق نمیدونم منی هس یا ن ولی احتمالشو میدم

2738
اره وسواس دارم من توی حالت عادی هم ترشح داشتم خب ولی دیشب ک غسل کردم(رابطه نداشتم خ...ایی بوده) نمی ...

اعتنا به وسواس نکن

شما غسل کردی بعدش ترشح دیدی یقین نداری ک منی اصلا غسل مجدد نمیخواست 

ترشح همه خانوما دارن 

اها پس اگ دوباره دیدم غسل نکنم

بعد غسل جنابت ترشحی ببینی تا وقتی یقین نداری ک منی خودته نه لازم نیست 

یقین یعنی شک نداشته باشی

یعنی بتونی قسم بخوری

در صمن خودارضایی حرام وگناه کبیره هستش وتوبه واجب 

اگر جنب بشی هم باید غسل کنی 

فک کنم راس می گی یه آبه شیره ای هس اسمش مذی که تطهیر نمی خواد غسل هم نمی خواد . حتی رو لباست باشه می ...

غیر از ادرار و منی هر آبی که از انسان خارج  میشه پاکه و نیاز  به شستن نیست