2733
2734
عنوان

بارداری مجدد با ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 28 پست

منم تو مرکز نیکان برای بچه اولم IVF کردم باز هم برای بچه دار شدن  باز بخوام بچه دار شم میرم اونجا من دوستمم تخمک هاشو اونجا
فریز کرد ادرسشم تواقدسیه شمارشم 02171062600/71062650

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیار بابا سختیش یکسال ولی بعدش راحت میشی دیگه دوتا بچه رو داری

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
مرسی عزیز، والا ما ظاهرا مشکلی نداریم، اما دو ساله که نشده. جاریم ۶ ساله نشده. کلا بارداری سخت شده

عزبزم

آره نمیدونم چی شده

همه درگیرن

ای خدا یه نگاهی به دل همه منتظرا بکن 

همیشه میگم ای خدا اگر زمانش نیست پس صبرش رو بده

قربون حکمت خدا برم

2731
عزیزم شما دیگه چاره ای نداره بجز  ivf .  انشالله یه نی نی دیگه هم بدنیا میاری. ivf از او ...

به خیلی چیزا بستگی داره

جنین فریز بشن یا نه

سیکل کنسل بشه نشه

هایپر بشی نشی

پریودهات منظم باشه نباشه

و درمان و روش دکترت چه جوری باشه

2738
نمیدونم چرا نمیتونم تصمیم بگیرم 😖 سر اولی خیلی قوی تر بودم و خیلی محکم به راهم ادامه دادم

بنظرم اگر نیاری بعدا پشیمون میشی

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
دقیقا از همین میترسم شما بچه دارین؟

نه من خودم 5 سال ازدواج کردم تا حالا نیاوردم الانم که میخوام نمیشه

خیلی پشیمونم چرا زودتر نیاوردم

و اینکه حتمااااااا دوتا میخوام بیارم اصلا با یدونه موافق نیستم

از ۱۳ تا جنین فریز که طی چند بار انتقال صورت گرفت   فقط یکی گرفت و باردار شدم

منم از انتقالی که دادم 4 تا جنین سالم موند که الان یه دوقلو پسر دختر دارم خداروشکر....من بچه هامو بعد خدا مدیون خانم دکتر لیلا سلطانی می دونم....انقدر که صبورند و با اخلاق... قبل ای وی اف من 2 با رای یو ای کرده بودم ای دیگه و جواب نگرفته بودم...عزیزم به شرایط زندگیت نگاه نکن نه به حرف مردم اگه برات مقدروه یکی دیگه ام بیار