2733
2739
عنوان

بارداری و اعصاب خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 44 پست
خب خداروشکردیگه غصه نخور بجاش باهمه خوب باش سعی کن دل کسیونشکنی عزیزم برای بی اولادهاهم دعاکن 

حتما

همیشه دعا میکنم

منم خیلی سختی کشیدم تا باردار شدم و خواهرمم مشکل منو داره ولی هنوز باردار نشده هرروز دعا میکنم خدا هیچ زنی رو منتظر نزاره

تیکر تولد گل دخترمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ ازاین کارای بیخودی منم کردم سر بچہ اولم 🤮  ازخودم۔متنفرم  باورکن یہ روزی میرسہ بابت ...

آخه به خدا ادم دست خودش نیست

سعی میکنم آروم باشم

مامانم میگه تقصیر شوهرمه چون هیچی بهم نمیگه گفتم نه تورو خدا بیاد یه دست کتکم بزنه

شوهرم خیلی آرومه خودشم پرستاره و این روزا واقعا خسته میشه ولی اصلا این چیزا رو در نظر نمیگیرم گاهی واسم حرف میزنه یهو میگم ساکت شو دیگه حوصله ندارم😏

تیکر تولد گل دخترمه😍
پس فردا آنومالی دارم تا اونموقع صبر میکنم عزیزم ان شاالله که همه چی خوب باشه

بد به دلت راه نده.برا ارامش خودت و سلامتی نی نی ت صلوات فرستادم توهم برا من از ته دلت دعا کن منم بچه دار شم.

خدایا همه مریضا رو شفابده و وضعیت مملکتمون رو سر و سامون بده و مشکلات همه رو حل کن و کرونا رو از بین ببر و سلامتی رو به همه ما و عزیزانمون عطا کن ودل همه منتظرا رو شاد بگردان و دامنشون رو سبز کن و دل من رو هم شاد کن و منم نی نی هامو سالم و سلامت بغل بگیرم و  حس خوب مادر شدن رو تجربه کنم.میشه برای حاجت روائیم صلوات بفرستین🙏الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏☝خــدایــا شـــکرت بــه خاطــر هــدیــه هــایی ک بهــمون دادی.
2731
بد به دلت راه نده.برا ارامش خودت و سلامتی نی نی ت صلوات فرستادم توهم برا من از ته دلت دعا کن منم بچه ...

چشم عزیزم حتما

برات صلوات فرستادم به امید خدا زود زود یه نی نی تپلی بهت بده

تیکر تولد گل دخترمه😍
چشم عزیزم حتما برات صلوات فرستادم به امید خدا زود زود یه نی نی تپلی بهت بده

خیلی ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه.۹ روز از پریدیم گذشته و نشدم علائم خاصی ندارم فقط نوک سینه هام یکم حساسن و سمت راست زیر شکمم تیر میکشه و پریروز شکمم خیلی درد میکرد دراز میکشیدم خوب میشدم ن بی بی زدم و ن از دادم میترسم بازم منفی باشه.مشکلی ندارم ن تنبلی ن هیچی ماه قبلی همه ازمایشارو دادم لتروزول و پروژسترون هم خووردم دعام کن حالم خوب بشه تو غریبی هستم یه نی نی بهم بده برا تنهاییم.

خدایا همه مریضا رو شفابده و وضعیت مملکتمون رو سر و سامون بده و مشکلات همه رو حل کن و کرونا رو از بین ببر و سلامتی رو به همه ما و عزیزانمون عطا کن ودل همه منتظرا رو شاد بگردان و دامنشون رو سبز کن و دل من رو هم شاد کن و منم نی نی هامو سالم و سلامت بغل بگیرم و  حس خوب مادر شدن رو تجربه کنم.میشه برای حاجت روائیم صلوات بفرستین🙏الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏☝خــدایــا شـــکرت بــه خاطــر هــدیــه هــایی ک بهــمون دادی.
خیلی ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه.۹ روز از پریدیم گذشته و نشدم علائم خاصی ندارم فقط نوک سینه هام ی ...

همه دردهای پری از کمر درد و دل درد رو هم دارم ولی نمیشم.به رو نمیتونم بخوابم شکمم درد میگیره میترسم عفونتی چیزی باشه.

همه دردهای پری از کمر درد و دل درد رو هم دارم ولی نمیشم.به رو نمیتونم بخوابم شکمم درد میگیره میترسم ...

واااای عزیزم یه بی بی چک بزن

من که حس میکنم بارداری

تیکر تولد گل دخترمه😍
2738
واااای عزیزم یه بی بی چک بزن من که حس میکنم بارداری

برام دعا کن باردار باشم عزیزم.😘

خیلی ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه.۹ روز از پریدیم گذشته و نشدم علائم خاصی ندارم فقط نوک سینه هام ی ...

سلام عزیزم

به سلامتی باردار شدی؟😍

تیکر تولد گل دخترمه😍
سلام عزیزم به سلامتی باردار شدی؟😍

سلام عزیزم سلامت باشی.فدات اره خداروشکر خداوند در رحمتش رو به روی ماهم باز کرد برام دعا کن سالم و به موقع زایمون کنم.خودت چی بسلامتی زایمون کردی؟

سلام عزیزم سلامت باشی.فدات اره خداروشکر خداوند در رحمتش رو به روی ماهم باز کرد برام دعا کن سالم و به ...

خداروشکر عزیزم خییییییلی برات خوشحال شدم

به سلامتی دوقلو بارداری؟😍

من یه دو سه هفته ایم مونده با دل پاکت برام دعا کن عزیزم😘

تیکر تولد گل دخترمه😍
خداروشکر عزیزم خییییییلی برات خوشحال شدم به سلامتی دوقلو بارداری؟😍 من یه دو سه هفته ایم مونده با ...

بسلامتی عزیزم حتما حالا زایمون کردی بسلامتی.برا منم دعا کن عزیزدلم❤❤❤

بسلامتی عزیزم حتما حالا زایمون کردی بسلامتی.برا منم دعا کن عزیزدلم❤❤❤

بله عزیزم زایمان کردم طبیعی زایمان‌کردم و واقعا سخت بووود مرگ رو به چشم دیدم

ان شاالله شما زایمان راحتی داشته باشید و به سلامتی فارغ بشی

تیکر تولد گل دخترمه😍
2706