2737
2734
عنوان

با شوهری ک فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 17 پست
چون بابامم پشتم نبود یه تنه گفتم ن بهم زدم اخر سرم بده شدم :( نمیدونی چی کشیدم گ حتی از چشمای شوهرم ...

حالا که گذشته انشالله خوشبخت باشی سعی کن اگه شوهزتودوس داری از این به بعدباسیاست بکشی اون سمت خودت یعنی خودتوعاقل ومنطقی نشون بده بیادسمت تو وازت الگوبگیره. 

حالا که گذشته انشالله خوشبخت باشی سعی کن اگه شوهزتودوس داری از این به بعدباسیاست بکشی اون سمت خودت ی ...

خوب چیکار کنم خسته ام درموندم هر چی گفت بود بر عکس شد :( حالممم بده همش فوبیا این دارم سر عروسیمم اینطوری کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما با هم طولانی دوست بودیم ولی سر همون بحث مهریه چون بابامم با حرف باباش موافق بود ب مهریه کم و فقط ...

گلم الانو البته با مهریه 3 سال پیش مقایسه نکن 

اما یچیزی بگم تو نظرت چه درست باشه چه اشتباه باشه عروس تویی، باید با کسی ازدواج کنی که دیگه تو این دوران عشقولی، دلتو زیاد ناراحت نکن

باهاش حرف بزن هندونه بذار زیر بغلش 

البته اونا هم لطف کردن خونه دادن 

خانواده همسر من شوهرم حق دخالت نداد ولی همیشه ساپورتشون میکنه با اینکه ما پولدار نیستیم

منظورم هر آدمی اشکال داره اما ببین میتونی با اشکالش کنار بیای اگه نمیتونی خودتو ننداز تو چاه 

ولی ان شاء الله خيره گلم و همیشه خوشبخت باشی