2733
2739
عنوان

به نظرتون چیکار کنم که دختر قوی باشم و این قدر ضعیف نباشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 26 پست
سر کار بری خیلی خوبه.

عزیزم دبیرستانیم ۱۷ سالمه

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
متاسفانه اصلا بیرون نمیرم تازه میخوام همین قدر ارتباطات کمی هم که دارم کمتر کنم چون ادما خیلی راحت و ...

این زنگ خطر شروع افسردگیه .درروروخودت ببندی توهم میاد سراغت .سکوت مطلق و حرف نزدن عادت میکنی خدای نکرده مغز نمیتونه عدم ارتباط رو تحمل کنه قاطی میکنه میری تو دنیای غیرواقعی ممکنه افکار و تصورات خیلی مذهبی  بیاد سراغت فکر کنی داری صدا مدا میشنوی .اینا درجه بالاتر افسردگیه

بایه مشاور حرف بزنی بد نیست . 

ولی باید بدونی تو چه مرحله ای هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این زنگ خطر شروع افسردگیه .درروروخودت ببندی توهم میاد سراغت .سکوت مطلق و حرف نزدن عادت میکنی خدای نک ...

وایی یا خدا😥

افسردگی دارم... و همین طور که گفتیه یعنی اصلا نمیتونم شلوغی رو تحمل کنم ولی به خدا مریض نیستم که توهم بزنم حالم خوبه واقعا 

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
وایی یا خدا😥 افسردگی دارم... و همین طور که گفتیه یعنی اصلا نمیتونم شلوغی رو تحمل کنم ولی به خدا مر ...

اون افسردگی خیلی شدیده سایکوتیکه در اون حد نیستی .

ولی ادامه بدی تو سن بالاتر ده تا مشکل مس مرگ عزیزان یا نامهربانی فک و فامیل پیش بیاد شوک بهت وارد بشه زمینه افسردگی داشته باشی بدادت نرسن بشه ممکنه .

ولی خفیف داری .واسه طرد نشدن اول یه جورایی تو داری اونا رو طرد میکنی. دوست خوب  داشته باشی برین بگردین خوبه

2728
اون افسردگی خیلی شدیده سایکوتیکه در اون حد نیستی . ولی ادامه بدی تو سن بالاتر ده تا مشکل مس مرگ عزی ...

اره من خودم میخوام از همه فاصله بگیرم .... چه شرایط بدی دارم حرفت نگرانم کرد:( دوستی هم ندارم من خیلی تنهام

ببخشید اگه ناراحتت کردم

اره من خودم میخوام از همه فاصله بگیرم .... چه شرایط بدی دارم حرفت نگرانم کرد:( دوستی هم ندارم من خیل ...

عزیزم تو گذشته منی .من بدترین دوران رو پشت سر گذاشتم ولی تونستموخودمو نجات بدم.توهم باید دوست پیدا کنی .وارد یه انجمن ادبی هر چی.. قران خونی کتاب خونی چیزی بشی .مهمونی بچه مدرسه رو دعوت کن .

دارم بهت میگم. اینکه فکر کنی متفاوتی و هیشکی درکت نمیکنه مشکل از اوناست رو بریز دور .من میتونم صدتا راهکار بهت بدم ولی رفتن بازار و آدمیزاد دیدن و باهاشون حرف زدن یه چی دیگه است.اینجوری از غافله عقب میمونی .من تو شرایط تو نیستم خودت باید خودتو نجات بدی

عزیزم تو گذشته منی .من بدترین دوران رو پشت سر گذاشتم ولی تونستموخودمو نجات بدم.توهم باید دوست پیدا ک ...

وای مرسی عزیزم احساس میکنم الان جدیدا شرایط یکم بهتر شده حالم داره کم و بیش بهتر میشه... خیلی این دوران سخته فکر کنم شما خوب متوجه ای چی میگم مشکلی خاصی ام ندارم فقط همین نگرانی زیادی برای درسا دارم.... ممنون عزیزم مامانم خیلی در تلاشه که ببرم بیرون ولی خودم گوشه گیرم ولی خب سعی میکنم باید واقعا دوباره سرحال شم این طوری خیلی بده ولی خب خدارو شکر تازگیا خیلی بهترم دعا کن بهتر شم... ممنونم بابت راهنمایی هات خیلی ممنونم♥️🙏😊

وای مرسی عزیزم احساس میکنم الان جدیدا شرایط یکم بهتر شده حالم داره کم و بیش بهتر میشه... خیلی این دو ...

مواظب خودت باش این خیلی خوبه که راجب خودت حرف میزنی 

و دنبال راه حل هستی

2740

این ضعف نیست این قلب مهربون شماست 

اینجور چیزا ذاتی هست نمیشه عوضش کرد منم به شدت عاطفی هستم یه مدت به خودم فشار میارم دل سنگ شم نمیشه فقط خودمو اذیت میکنم ذات رو نمیشه تغیر داد

این ضعف نیست این قلب مهربون شماست  اینجور چیزا ذاتی هست نمیشه عوضش کرد منم به شدت عاطفی هستم ی ...

صحیح بله ... نمیدونم حالا از این بابت باید خوشحال بود یا ناراحت

باید خوشحال بود چون اینجور ذاتی نصیب هر کسی نمیشه

ممنونم:)