2737
2739
عنوان

کسی بوده همسرش خیلی عصبی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 42 پست
شوهر من خیلی بد اخلاق بود خیلی خیلی ولی الان خداروشکر بهتر شد ولی چه فایده اون خوب شده من عصبی شدم ا ...

نوشدارو بعد مرگ سهراب ..من الان ازش بدم میاد خونه نیس برگرده ی ذره محبت کنه انگار ن انگار خودمم مشکل دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا  به من حتی اخمم نمیکنه  منم اگر یکم لحنم تغییر کنه میزنه زیر گریه  از منم ...

اینکه گریه میکنه هم شوهر منم داره تا ی چیزی میگم گریه میکنه خیلی بده ...خداشفاش بده 

2728
جدی خداشفا بده خودش رفت یا ب زور 

ببین صبح راضیش کردم 

اوکی بود همچی رفتیم بیمارستان بعده بیمارستان زنگ زدیم دکتر تهران  وقت گرفتیم بعدشم رفتیم خونشون همه چی خوب بود ک باز دیوونه شد مامانش گفت میترسم خودکشی کنه تا فردا زنگ زدیم مامور اومد  که بازداشتش کنن صبح درش بیاریم

مامور گفت نمیتونیم نگهش داریم چون جرمی نداره خواستن ولش کنن  التماس کرد مادرش گفت میترسم بچم بمیره مامور گفت بهش یا باید ببریمش بیمارستان یا زندان(زندان رو الکی گفت جهت ترسوندن))

مامور هم با من لج بود چون من دوست دخترش بودم بدش اومده بود 

عشقمم گفت اگر میذاری دوست دخترم بیاد به عنوان همراه بریم بیمارستان اگر نه  هرکاری میخوای بکن 

دیگ اومدیم  بیمارستان الان خوابیده

2740