2733
2739
عنوان

تجربه ریداکت جنین (کاهش در چندقلویی)

| مشاهده متن کامل بحث + 8705 بازدید | 50 پست
سلام خوبین منم سه قلو حاملم میخوام دوتاش رو از بین ببرم الان شیش هفتمه خیلی ناراحتم نمیخواستم سه تا ...

عزیزم عوارضش برای همه نیست .خدا داده پس خودش مراقبشونه .باید بسپاری به خدا .بخواد برات نگه میداره و نخواد نه .اصلا نمیخواست نمیداد.اگر خطر داشته باشه دکتر بهتون میگه حرف ماما و مردم رو گوش نده .منم سه قلو دارم ۱۸هفتمه هر وقت میرفتم دکتر ماما میگفت نمیخوای یکی رو حذف کنی خطر داره احتمال داره سه تاش رو از دست بدی و این حرفا .ولی دکترم اقلا چیزی نمیگفت. از لحظه ای که دیدم قلبشون میزنه اصلا دلم نیومد راجع به اون قضیه .بهش فکر میکردم اما ته دلم میگفتم که نه اصلا این کار رو نمیکنم حتی هنوز که روح ندارن اما قلب قشنگ که دارن .تکون که میخورن.سونو ان تی که رفتم اونا تکون میخوردن من قند تو دلم آب میشد .میدونم خیلی سخته ،توکل به خدا

سلام خوبین منم سه قلو حاملم میخوام دوتاش رو از بین ببرم الان شیش هفتمه خیلی ناراحتم نمیخواستم سه تا ...

به همه ی عواقبش فکر کن اگه  برات خطر نداره که دکتر باید بگه ها ،این کار رو نکن .خدا کمک میکنه .به این فکر کن که اگه خدا خواسته حتما توان و هزینه اش رو هم کمکت میکنه .اگه یه وقت از بین ببریشون و بعد اونیکی خدایی نکرده از بین بره یا به مشکل بخوره چی .؟به اینا فکر کن بعد تصمیم بگیر.

بسپار به خدا اگه بخواد سالم  به دنیا میان و نخواد نه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی این وقت شب میاد تبلیغ دکترها می کنه  من حقیقتا ایشان رو ندیدم چون اجازه ندادند برم داخل اگر ...

سلام من تاپیکتون و تازه خوندم و الان تو شرایط همسر شما هستم امروز فهمیدم چهارقلو باردارم و قلبشون تشکیل شده . خیلی تو دوراهی بدی گیر کردم دکترم گفتن تا هفته ۱۱ صبر کنم اگر سالم موندن بچه ها باید برم تهران دو تاشونو ریداکت کنم.صحبتای شما یکم از استرسم کم‌کرد اما نمیدونم کدوم بیمارستان و پیش کدوم دکتر معرفیم میکنن

2731

سلام وقت بخیر ببخشید من هم 4 قلو باردارم وبا نظر پزشک گفتن هفته 12 بلید دوتاشو ریداکت کنم و گفتن که برم تهران بیمارستان یاس  پیش دکتر شعر باف خواستم بپرسم آزمایش های خاصی باید انجام بدیم و اینکه اگه راهنمایی هست بگید بی زحمت واینکه سونوگرافی 4 قلویی کجا انجام بدم