2752
2734
عنوان

نظرتون راجع به اسم *سهیل*

| مشاهده متن کامل بحث + 7783 بازدید | 28 پست
سهیل .....خیلی قشنگهههههههه

سهیل..سام...سپنتا...صدرا...سینا...سامیار...سهند...سپند...سپهر...
از تمام دلتنگی ها از اشکها و شکایتها که بگذریم باید اعتراف کنم .....کیارشم و شوهرم که میخندند .........خوشبختم...............
خوبه
اون پسر شماست پسر خاله و عمش نیست که
اسمی رو بزار که همیشه از صدا کردنش لذت ببرین
منم اسمم خیلی قدیمیه و همه به مامانم میگفتن نزار
اما مامانم میزاره
هنوزم به نظرم قشنگه مامانم هم هنوز خیلی اسمم رو دوست دارن

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوست دارم خانمیییییییی!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
سهیل رو دوست ندارم یه کم قدیمیه و کلا قشنگ هم نیست برای پسر
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ولی هرچی شما دوست داری اون مهمه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سهیل خوبه .........

سینا ......... سورنا ......... سوشا .......... اینا هم به نظر من اسم های قشنگین ........

قدمش پیشاپیش مبارک باشه عزیزم............
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley