2752
2734
سلام دوست عزیزم اگه خیلی شدیده بهتره بری بیمارستان عزیزم خونریزی شدید خوب نیست من خودم تو هفته 8 لک دیدم بعد معلوم شد لخته پشت جنینم هست و دیگه از اون موقع هیچی ندیدم و قلب نی نی رو شنیدم خیالم راحت شد به نظرم باید بری بیمارستان حتما عزیزم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام کمک منم توی هفته هشت هستم، از دیروز لکه بینی داشتم امروز ظهر رفتم دکتر هم سونوی واژینال هم شکمی انجام داد. گفت فعلا جنین سالمه. شیاف داد گفت ده روز دیگه بیا ولی از وقتی اومدم خونه خونریزی خیلی شدید شده حتی از پریودی هام هم بیشتره توروخدا کمک من چی کار کنم
سلام منم هفته هشتم خونریزی شدید داشتم ولی حتما باید شیاف یا قرص یا آمپولی چیزی بزنه دکترت و استراحت مطلق داشته باشی تا 7 روز ..انشا.. چیزی نمیشه .. ولی منکه تاریخ خونریزیمو نگاه کردم همون تاریخی بود که باید پریود میشدم شاید به همون خاطر خونریزی کردم .
خدایا رضای تو رضای من است ... از هدیه ای که دادی برام متشکرم خدایا مواظبش باش
2731

منم تو هفته هفتمم دیروز صبح رفتم سو نو قلب همه چی اوکی بود با وجود لکه بینی ولی از دیشب خون با لخته ازم امد تا صبح امروز ادامه داش،شدید شدید درد داشتم،صبح قط شدتا هفت شب دوباره شروع شده ولی کمتر.از دیروز موندم تو خونه