2737
2739
به سلامتی یک دوره یعنی یک ماه خوردین؟من روزی یکی میخورم شما چند تا خوردین

ممنونم

اره حدودا یکماه

منم روزی یکی، بهم گفت بعد یه هفته روزی دوتا بخور

و اینکه مشابه خارجیش خیلی بهتره سرگیجه هم نداره اصلا

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک ماه چندروز بعد از قطع شدن پریودیم تا موعد بعدی ک دیگه پری اتفاق نیفتاد و باردار شدم

چه خوب،برا من پریودمو خیلی منظم کرد ولی باردار نمیشم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
فقط متفورمین خوردین؟

آره عزیزم

تنبلی تخمدان دارین؟

یا مشکلی خدایی نکرده؟

اخه من دوتا سقط داشتم و دفعه های بعدی اقدام میکردم اما باردار نمیشدم

پریودام منظم

2740
آره عزیزم تنبلی تخمدان دارین؟ یا مشکلی خدایی نکرده؟ اخه من دوتا سقط داشتم و دفعه های بعدی اقدا ...

منم فک کنم تنبلی تخمدان دارم .پیگیری جدی نداشتم ببینم علتش چیه ۶ ماهه تو اقدامم باردار نشدم.الان تازه بهم قرص متفورمی داده.هفته اول نصف .هفته دوم یک عدد هفته سوم یک عدد و نصف....ولی روز دوازده سونوم فولیکول ۱۶ داشتم فک کنم کوچیک بود که اینا داد.البته چهار روزم لتروزول .کلومفین خوردم

منم فک کنم تنبلی تخمدان دارم .پیگیری جدی نداشتم ببینم علتش چیه ۶ ماهه تو اقدامم باردار نشدم.الان تاز ...

اره متفورمین برا تنبلی هس

اما من پریودام منظم بود و مشکلی نبود

بهم گفت هفته اول روزی یه دونه بعد غذا

از هفته دوم به بعد روزی دوتا

اصلا نصف نمیگفت بخور