2733
2734
خدا بزرگه قوی باش من دوتا مرده زایی داشتم اصلا ناامید نبودم تازه نمیدونستن هم علتشو تا اینکه انقدر ا ...

دوست عزیز میدونم خیلی وقته گذشته و خداروشکر دختر سالم داری الان،ولی امکانش هست مشکل شما قبلا چی بوده...شاید مشکل شما مشکل منم باشه،منم جنین ۲۵ هفته ام رو از دست دادم ۱۰روز پیش و خیلی ناراحتم...حالم اصلا خوب نیست

الان ۱۷ روزه که دیگه تو دلم نیست خدا کاش منو میکشت 

الان حالت چطوره عزیزم

بعدش کی دوباره باردار شدی

من ۴ روزه این اتفاق برام افتاده😭

۶ ماهش بود و سالم سالم

تا قبل زایمانمم تکون میخورد و ضربان قلبش و شنیدم😭

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اولم بود اینهمه ارزو اینهمه لگدای و تکون خوردنای اول راه رو با اون تجربه کردم الانم یادم نمیره&n ...

منم بچه اولم بود...همین ۴ روز پیش😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
طبیعیه حس و حالت خواهر منم 26 هفته زایمان زودرس داشت و نینی بدنیا اومد و بعد 8 روز رفت هنوز یادش ن ...

ای‌ خداااا😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731