2733
2734
عنوان

این لکه ها چیه روی لباس های دخترم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 59 پست

خودم اصلا چندروز ذهنم مشغول بود حالاتصمیم گرفتم اینجا عنوان کنم شاید کسی تجربه ای داشته باشه وی راه حل بهم بده ننداختم دور گفتم اگه مربوط به دعا وطلسم واین چیزا باشه واسه باطل کردن بهشون نیاز بشه

واینکه نه جای مرطوب نبودن به کسی هم ندادم اینارو وکسی هم جز خودم دسترسی نداشته بهشون

دخترمم اصلا خون دماغ واینا نمیشد تو نوزادی گفتم لباسای لک دارش رو اصلا نگه نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم اصلا چندروز ذهنم مشغول بود حالاتصمیم گرفتم اینجا عنوان کنم شاید کسی تجربه ای داشته باشه وی راه ...

از شوهرت بپرس دست نزده؟ شاید دستش خونی شده باشه و دست زده 

شد شد نشد موهامو ی زرد خرابی میکنم دوتا لنز ابیم میندازم تو چشام میافتم ب جون بچه های مردم  
2731
خودم اصلا چندروز ذهنم مشغول بود حالاتصمیم گرفتم اینجا عنوان کنم شاید کسی تجربه ای داشته باشه وی راه ...

موش ندارین تو خونه؟ گاهی تو لباسا زایمان می کنن اینطوری میشه

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

عزیزم یکی. از خانما گفت شاید برات موکل گرفتن لباسا این جوری شده شاید ی نشونه از سحر و جادویی باشه ک. برات گرفتن

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

شاید موش یا گربه روی لباس ها زایمان کرده باشه 

فکر بیخودی نکن و نگران نباش

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
همین دعا وطلسم واین چیزا😣🤕

عزیزم به احتمال زیاد موش داشتین رفت لا لباسا زایمان کرده چون چند جا لک کوچیک هم هس  بعد اگه میخای مطمئن بشی ببر آزمایشگاه بگو خون هس یا چی ؟ 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره