2733
2734
عنوان

شوهر سرد مزاج

| مشاهده متن کامل بحث + 13041 بازدید | 156 پست
خودشون باشن سریع خیانت میکنن.... ما هیچی 

من روم نمیشه بهش بگم. دو بار براش نوشتم. کوتاه مدت اثر داشت.

منم خیلی باشه هفته ای یه باره. اونم وقتی انقدر آرایش کنم که دیگه بفهمه منظورم چیه. 

من وضعم خراب بود تو بارداری کلا هیچی. بعد زایمان بدترم شد. دیگه به قول تو فقط دلم میخواد بهم یه قرصی یا غذایی معرفی کنن که حسم از بین بره و نخوام. 

من روم نمیشه بهش بگم. دو بار براش نوشتم. کوتاه مدت اثر داشت. منم خیلی باشه هفته ای یه باره. اونم وق ...

ولی من اگه مستقیم باهاش صحبت نکرده بودم هیچوقت ازش ناراحت نمیشدم چون میگفتم شاید نمیدونه خب بنده خدا. به نظرم بهش بگو حالا شاید درست شد... تو این چیزا باید  بی حیا بود😅

و خدایی که در این نزدیکیست ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من اگه مستقیم باهاش صحبت نکرده بودم هیچوقت ازش ناراحت نمیشدم چون میگفتم شاید نمیدونه خب بنده خدا ...

خب براش همه چیز رو نوشتم دیگه. چه فرقی داره؟ دلم نمیخواد بیش از این خودمو کوچیک کنم.

خب براش همه چیز رو نوشتم دیگه. چه فرقی داره؟ دلم نمیخواد بیش از این خودمو کوچیک کنم.

آره. ولی شاید حرف زدن هم بی تاثیر نباشه.. اون حس که آدم فکر میکنه دهره کوچیک میکنه خودشو واقععاااا عذابه منم اصلا دیگه بیخیالش شدم که دیگه اون حسو تجربه نکنم. چند سال دیگه یائسه میشیم تموم میشه میره دیگه نیازی نمیمونه واسمون خواهر

و خدایی که در این نزدیکیست ...
2731

اگه یه روزی اومدی و سر زدی به تاپیکت، بدون اصلا تنها نیستی.. منم همینطورم تازه برای شما بعد از ازدواج یه مدت خوب بود واسه من همونم نبود و همچنانم نیست.. و واقعا تو این زمینه به هر کس که رابطه ش عادی و خوب باشه، حسرت می خورم

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...

شوهر من همیشه خسته است یا وقت نداره یا استرس کار رو داره بعد ۴ ساعت ۴ ساعت تو اینستا ست 

خدا مرگ همچین شوهرهایی رو بده یا مرگ من رو بده دیگه تحمل ندارم داغونم کرده و مریض 

فقط حسرت تو دل من گذاشته و حسرت

این آزمایش الهی چیه دیگه طاقتش رو ندارم

خاک تو سر همچین شوهر هایی 

عوضی ها چرا زن میگیرین ؟ چرا دختر مردم رو حروم میکنید ؟

خاک تو سرتون که هیچ نشانی از مردانگی نبردین

برین بتراشین دامن بپوشید خیال ما رو هم راحت کنید