2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید😭😭😭😭ی خبربهم دادن توروخدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 42 پست

دعا کردم عزیزم

ان شالله سلامت میاد خونه به زودی 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا بچه های منم پارسال همون اسفند ماه کرونا گرفتن انقد سرفه میکردن خون بالا میاوردن با هیچی خوب نمش ...

دختر منم چهارسالشه خودم که گرفتم دوهفته بعد دخترم تب کرد  خیلی سرفه میکرد شبها از سرفه نمیخوابید تا یکماه   بردمش دکتر طب سنتی  داروی جامع امام رضا با جوشونده رازیانه  بهم داد سرفه هاش خوب شد  ولی چشایی و بویایی تا دو سه ماه نداشت  برای تب شدیدش هم آب سیب با عسل میدادم بهش 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2742
دختر منم چهارسالشه خودم که گرفتم دوهفته بعد دخترم تب کرد  خیلی سرفه میکرد شبها از سرفه نمیخوابی ...

نازی آره داروی جامع امام رضا هم عالیه،خداروشکر انشاالله همه ی بچه ها از بلا و مریضی دور باشن

برای شما بخاطر واکسنه گلم نترس درست میشه بهش آب بده جیش کنه.پاراکید بدی کافیه یاهاشبازی کن بندازش تو ...

اره عزیزم..روزسوم واکسنه....وحشت کردم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
@اعتصامی     @مائده6525221     @مهریماهم     @nazbanoo8300 & ...

خدا خودش شفا میده

نگران نباشین

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه الشریف 

تعطیل🚫                                                                                 
2740

نترس بچه هیچیش نمیشه تبشم بالا باشه ایشالا هیچیش نمیشه فقط آبمیوه بدین بهش

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

عزیزم نیت کن براش ۷۰تا حمد بخون انشالله خوب میشه🤲

منم براش حمد خوندم❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
@اعتصامی     @مائده6525221     @مهریماهم     @nazbanoo8300 & ...

ممنونم

انشلله ک مسکلی نیس برا سلامتیش دعا کردم صلوات فرستادم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
ممنونم انشلله ک مسکلی نیس برا سلامتیش دعا کردم صلوات فرستادم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101