2737
2734
عنوان

تا حالا شوهرتون؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 20 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندست هنوز مادرشوهرت؟

چیزی نمیگم بهش یعنی از حد بی شعوری و اینکه فکرم میره به جاهایی که چی گفتم که اینجور میگه لال میشم

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

من خودم متاهلم خونه پدرشوهرمم زندگی میکنم همیشه خودم بالا نگه میدارم حتی تو شوخی هم خودمو تخریب نمیکنم شوهرمم همیشه ازم تعریف میکنه واسه همین جرات ندارن کلا ادمای رک وراستیم هستن چیزی باشه تو رو میگن 

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍
2742

کلا خونواده شوهر مرض ایراد گرفتن دارن😐 منم اوایل هی به لباسی گیر میدادن منم به شوهرم میگفتم همینه که هست! هی زنگ میزد فلان مهمونی چی میخای بپوشی منم میگفتم تصمیم نرفتم حالا و میپوشم ی چیزی آلام که چند سال گذشته همش میگن لباست رو از کجا میخری و چند میخری 😏اون روزا هم از رو حسادت حرف میزدن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤