2737
2739
عنوان

ماست یونانی به جای ماست معمولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 23 پست
https://uupload.ir/files/fj7e_۲۰۱۹۱۲۰۲_۱۹۵۳۴۴.jpg

عالیه👍👍

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ممنون میشم این پستت رو پاک کنی نمیخوام لینکم بمونه

متاسفانه دیر دیدم وگرنه حتما

الان دیگه امکان دیلیت نیست

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

عزیزم میشه 

عکس دیروزی اینجا بذاری از ناخنات 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2731

سما دیشب توتایپیکها بودی؟من جزاینکه بگم فضولیی که زیرپستم تایپ کردی مگخ حرفی زده بودم .من یک پست گذاشتم عکس سربچم گفتم کسی تایپ نکنه که بتونم پاکش کنم یکی اومدتایک کرد نوشت خب .منم نوستم مگه فضولی تایپ کردی بعد ایم ماندانا اومد اصلا ربطی بهش نداشت بهش گفتم مگه توهم فضولی گفت تو وبچت بیشعورید بچت سه کلس الهی سیاه پوش بچت بشی الهی جلوت پرپربشه شما مادربودی طاقت میاوردی ایناروبه بچت بگه؟

سلام خوبید من همونیم که به بچم گفت سه کله 

من تازه اومدم نی نی سایت بلدنبودم عکس خصوصی بفرستم قرارشد تایپیک بزنم بزارم یکی بیادببینه .تایپیک زدم نوشتم لطفا کسی چیزی تایپ نکنه امایکنفراومدتایپ کرد .گفتم مگه نگفتم تایپ نکن چرا تایپ کردی .گفت میخواستی نزاری تاتایپ نکنم .بحثمون شروع شد .ماندانا اومددخالت کرد گفت خق بااونه مبخواستی نزاری گفتم من بلدنبودم خصوصب بفرستم وقتی نوشتم تایپ نکنبو نباید تابپ میکرد .گفت بلدنبودی میخواستی نیای توبرنامه (انقدفهم نداشت بدونه اگرمجبورنبودم اصلا عکس ونمیذاشتم )بعدتوبحث گفت تووبچت بیشعورید منم گفتم توبیشعوری .به بچم گفت سه کله منم عصبانی شدم گفتم بچم ومیخره کردی خداجوابت وبده بهت بچه عقب افتاده بده واینا .گفت نفرین میکنی الهی سیاه پوش بچت بشی .منم گفتم توسیاه پوش خانوادت بشی .بهم گفت هرجایی .منم جوابش ودادم.یک دختر۱۸ساله انقدفهم نداره بدونه جون هرمادری بچشه هیچوقت نباید به بچه کسی حرف زد 

سلام خوبید من همونیم که به بچم گفت سه کله  من تازه اومدم نی نی سایت بلدنبودم عکس خصوصی بفرستم ...

الان من برای شما چیکار کنم؟؟

چرا نمیری به خودش بگی

دوس ندارم تو تاپیکام هی از دعوات با این و اون بنویسی لطفا اینکار رو نکن چون تو و دعوات برام مهم نیستید ولی تاپیکام رو نیاز دارم

2740