2733
2734
عنوان

خیلی غصه میخورم بچه ندارم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=179878373]منظورم این بود کسی کمکمون بچه رو نگه نمی‌داشت فقط بلد بودن طعنه بزنن که بچه ندارین، ولی حتی حاضر نبو 

مگه الان میخوان کمکت بدن ؟ 

نه پس اینو همیشه یادت باشه جز خودت ،منتظر هیشکی نباش

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
2728
منظورم این بود کسی کمکمون بچه رو نگه نمی‌داشت فقط بلد بودن طعنه بزنن که بچه ندارین، ولی حتی حاضر نبو ...

دقیقا فقط خونواده آدم دلسوزن من دست تنها بزرگش کردم کاش میشد منم مادر داشتم یا حداقل مادرشوهرم کمکم میکرد😭

سر کار میری که میخوای بدی کسی دبگه برات نگه داره؟ به نظر من آگه بچه دار شدن و شاغل هستی بشین بچه تو بزرگ کن وقتی بچه رفت مدرسه دوباره ساعت هایی که آون مدرسه هست برو سر کار

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
الان منتظرم افزایش وزنم اوکی بشه بعد اقدام کنم

منم خانوادم شهرستان ان.اینجا فقط مادرشوهرم هست.که از تو بارداری کخ جفت ام پایین بود و لکه بینی داشتم تا الان که پسرم ۱۵ماهشه حتی یه ناخن کمکم نکرده.حتی یه بشقاب برنج برام تو بارداری نداد.با اونکه استراحت بودم.الان هم بخاطر بچه ام مرخصی گرفتم و سرکار نمیرم.هیچ کمکی تا حالا ازش ندیدم.

منظورم این بود کسی کمکمون بچه رو نگه نمی‌داشت فقط بلد بودن طعنه بزنن که بچه ندارین، ولی حتی حاضر نبو ...

عزیزم منم ده ساله ازدواج کردم خودمون بچه نخواستیم همین الان به همسرم گفتم اگه ی سال بعد بچه دار شده بودیم الان بچمون نه ساله بود ، اما اصلا پشیمون نیستم چون شرایط خیلی بدی داشتیم الان منتظریم کرونا بره بعد بچه دار بشیم 

2738