2737
2739
تا حالا عاشق شدی؟

عاشق نه ولی کراش زدم

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
اره زیاد !بیشتر از مامانم!بازم مامانم! اره مانتو همه هم جلو باز 😂

معیارت برا انتخاب دوست چیه؟

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسرم من. میخاستم بدونم دخترا هم میبینن یا برای اونها چندش اوره. غذا زیاد پختم. مرغ خوب درست میکنم.زن ...

میدونم پسری مگه پسرا   یه وقتایی غذانمیپزن.  فیلم بستگی داره بعضی چندش اورووحشناک که نمیبینیم  .یعنی مجردهستی ببخشیدفک کردم متاهلی که گفتم دخترداری؟

فرزندان و امپاتی این دو تا تاپیک  کاربریم نعع

سلام خوبی دختر

خا چرا زودتر نگفتی من فکرکردم کاربری تو میگی

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
@spring____girs     دوستان لطفا برای این کاربریم گزارش بزنیدبترکه. مال خودمه دوست ندارم ...

ببخشید اشتباه شد دوستان

گزارش نزنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
2740