2733
2734
خواهش ميكنم عزيزم درمانگاه زدن براي شما كه مامايي خوندي و رشته ت پيراپزشكيه به نظرم بهتره تا ف ...

راستش دردسرشم زيادتره خب😅 كلا تو فكر يه كارافرينيم ولي نميدونم چيكار كنم كه خيلي خوب باشه

راستش دردسرشم زيادتره خب😅 كلا تو فكر يه كارافرينيم ولي نميدونم چيكار كنم كه خيلي خوب باشه

درسته دردسرش خيلي زياده

خيلي مسئوليت داره

اميدوارم يه كار خيلي خوب پيدا كني و موفق بشي❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين توي درمانگاه درصدي با بقيه ي كادر كار ميكني يني هر چقد كار كردي تقسيم ميكني طبق درصد

من با اینکه خودم کارشناسی اتاق عمل خوندم  اما همیشه از خدامه یه کار تمیز و باحال داشته باشم که کلا ربطی به پزشکی نداشته باشه و کار مال خودم باشه .رفتم کلاس ارایشگری میخوام ارایشگاه بزنم یه ارایشگاه بزرگ با کلی صندلی ک لاین هاشو اجاره بدم  خودم یکی دوتا کارشو انجام بدم 

حتی به نظرم فروشگاه خیلی باحاله .ولی درمانگاه دوست ندارم ببین علاقه خودت چیه  من دوست دارم شاد زندگی کنم و دیگه درگیر بیمارستان و ... نباشم 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

اره دردسرش خیلی زیاده جذابیتشم وقتی که خیلییی بزرگ باشه درمانگاه و تجهیزات زیاد و خوبی داشته باشه اینجوری باحاله  و الا ی درمانگاه کوچیک اصلا باحال نیس  😂😂😂

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2731