2733
2739
عنوان

این دنیا یه بار اتفاق افتاده،الان همه چی تکراریه

| مشاهده متن کامل بحث + 28448 بازدید | 482 پست
فکر میکنم. منظورتون از بشریت این نیست که ما قبلا بودیم و به کمال رسیدیم و از بین رفتیم و حالا دوباره ...

نه عزیزم دقیقا اون تیوری همینو میگه که روی همین زمین بوده.مت فقط در حد اطلاع رسانی اینچوری گفتم و واقعیت رد و قبولش رو اینجا بحث نمیکنم.

یا رب نظر تو برنگردد برگشتن روزگار سهل است
عزیزم اجاره خوپه چقده ؟؟؟گوشت کیلو چنده برنج چی لباس و غیره حاااا من مجردم خونه داریم اونایی ک ندارن ...

دختر خوب .من خودم عضو خیریه هستم .اوضاع مردم رو میبینم.با مناطق پایین شهر مون در ارتباطم.میدونم وضع خرابه.

اما عاخه چرا قیمه ها رو میریزین تو ماستا.

بحث اصلا سر معیشت نبود.بحث در مورد معنویات بود.و در مورد کسانی که اهل تفکر هستند.

بحث معاش نبود اصلا.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دقیقا اون تیوری همینو میگه که روی همین زمین بوده.مت فقط در حد اطلاع رسانی اینچوری گفتم و وا ...

آهان متوجه شدم.البته منم چون یکم مطالعه داشتم برا دوستان توضیح دادم که منظور این نیست که ما قبلا روی زمین بودیم و دوباره به کمال رسیدیم و از بین رفتیم و دوباره اومدیم.چون دلایل عقلی و قرآن و روایات اینو قبول ندارن.ولی برام جالب بود که علم فیزیک هم قبول داره که پیش از خلقت ما هم آفرینشی بوده.ممنون

با افتخار ایرانی و مسلمانم.