2733
2734
عنوان

نی نی یار این عوضی تعلیق نشه یعنی سایتو من خراب میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 65 پست
كاربرها هم مثل خودشن  اينجا كه فضاي مجازيه و كسي كسي رو نميشناسه واي به فضاي واقعي

بمن میگفتن بترس از روزی که مث خود همین یه جایی یه کاری بکنی ابروت بره😂😂

انگار من آبروی اونو بردم خودش اعتراف کرد 

من فقط گفتم چرا مامان بابات جمعت نمیکنن این چه وضعیه چرا هرز میگردی هیچی دیگه خوردنم

تو نخ ما نباش گره میخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمن میگفتن بترس از روزی که مث خود همین یه جایی یه کاری بکنی ابروت بره😂😂 انگار من آبروی اونو بردم ...

اره دقيقاااا منم يه بار با يه خانم بحثم شد كلي نفرينم كرد اولش دو تا و سه تا جواب ميداد كم نمياورد بعد ديد حرف منطقي ميزنم نميتونه ج بده و بقيه كاربرا هم بهش گفتن شروع كرد نفرين كردن 😂 بدبخت بيچاره 

بچه هاي نسل الانم خيلي بيخود شدن واقعا همه پرو و پرتوقع پدر مادر و حرمت و حيا حاليشون نيست 

2728
اصلا خیلی پررو هستن

بعد من موندم چطوري الان زرت و زرت پشت هم بچه ميارن و خودشونو به اب و اتيش ميزنن براي بچه! خرجش به كنار! تربيتش رو چيكار ميكني؟! مگه بچه عروسك ميمونه و شير بدي و پوشكشو عوض كني كافيه؟! دو روز ديگه به بلوغ برسه پدرتو در مياره داريم ميبينيم ديگه نسل الان رو كه تا اون موقع كه بچه ادم بزرگ شه صد برابر بدتره! 

بعد من موندم چطوري الان زرت و زرت پشت هم بچه ميارن و خودشونو به اب و اتيش ميزنن براي بچه! خرجش به كن ...

تنها چیزی که اصلا براشون مهم نیست تربیت بچه هاس 

فقط تبلت و گوشی و... براشون بخرن یا پز الکی بدن

تو نخ ما نباش گره میخوری