2733
2739
عنوان

بچه ی مرد اگ بچه دار نشه یعنی چی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 26 پست
واااا. خیلی پیگیر زندگیشونیا

اره والا دلم سوخت براشون گناه دارن چیکار دارین اخه خوبه خودش رو نمیده

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدم زندگی اوناس.واقعا ب شما چه ربطی داره ک مشکل از کدومشونه؟یکیشون ب هر حال مشکل داشته مطمعنا راه های درمانم رفتن و انقدر عاشق هستن ک همدیگه رو ول نکنن.

تروخدا یکم سرتون تو زندگی خودتون باشه.دمشون گرم ک اجازه فضولی ب کسی نمیدن

چ فرقی واسه شما میکنه ک بچه دار میشن یا نمیشن یا کی مشکل داره و چرا؟ 

اگه فقط محض اطلاع میپرسی بله اگه زن مشکل داشته باشه اغلب اوقات قابل حل هستش ولی اگه مردی مشکل پیدا کنه اصطلاحا عقیم باشه هیچ کاری نمیشه کرد

و ربطی هم ب خواهر برادرای دیگشون نداره ک بچه دارن یا ندارن

کاری ب زندگی مردم نداشته باشین هرکی هرکار دلش میخواد بکنه لازم نیست ب کسی جواب بدن 

خدا نصیب هیچ زنی نکنه ک این حسها رو تجربه کنه

درد اونا برا خودشون زیاده

لطفا شما هم درکشون کنید

عادی برخورد کنید تو رو خدا

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2740
خدا نصیب هیچ زنی نکنه ک این حسها رو تجربه کنه درد اونا برا خودشون زیاده لطفا شما هم درکشون کنید ع ...

اینقدر خواهرشوهر من عوضی و ادم اشغالی هست  بسکه سرک کشیده‌من یبار سقط کردم بهمه میگف بچش عقب افتاده بوده سقطش کرده

و اینقدر سرک کشیده تو زندگی من بخدا

اما من هیچوقت بروش نیوردم  حتی سوالم نکردم  فقط بعد از چهارسال برام سوال پیش اومد

اما حتما میخوام بروش بیارم چون اون خیلی چیزارو بروم اورد

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

خیلی زشته ب روش بیاری

اون خودش تو این راه درد کشیدس

حتما راههای زیادی رو رفته ولی موفق نشده

تو نمک رو زخمش نپاش

ی لحظه جاهاتونو عوض کنین ببین چقد سخته همش ازش بپرسن چرا بچه دار نمیشی ؟مشکل از کیه؟؟

واقعا زشته

اینقدر خواهرشوهر من عوضی و ادم اشغالی هست  بسکه سرک کشیده‌من یبار سقط کردم بهمه میگف بچش عقب اف ...

تو ببخش و ب روش نیار

تو ب حرمت خدا ببخش

اون دل شکست؛تو مثل اون نباش

خدا عوضش رو میاره تو زندگیت

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
تو ببخش و ب روش نیار تو ب حرمت خدا ببخش اون دل شکست؛تو مثل اون نباش خدا عوضش رو میاره تو زندگیت

چشم عزیزم حتنا مرسی از راهنمایت و دلسوزیت 

انشالله

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔