2733
2734
عنوان

حالم بده مامانمم ولم نمیکنه 😭😒💔

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 19 پست
چند سالته

۱۷

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
اینارو همرو امتحان کردم هیچی نشد...

کره.روغن زیتون اگه دارین

ورزش

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو یه قاشق روغن زیتون بخور و سریع بعدش یه لیوان پر آب گرم

برگه زرد آلو، خود آلو، خرما، انجیر هر کدوم داری بریز توی آب یه ساعت بعد هم خودش هم آب را بخور

میتونی برو داروخانه شربت لاکسی ژل بگیر

شربت لاکتولوز هم حتما حتما تا شب اثر میکنه اگه بخوری

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
چمیدونم چرا فحش میده...همش وقتی مریض میشم یه جوری باهام رفتار میکنه انگاار من دلم خواست که مریض بشم. ...

گلم اب ولرم زیاد بخور

من موقع اجابت مزاج پشتم درد میگیره وحشتناک ولی جدیدا سعی میکنم اب زیاد بخورم تو این مورد پیشگیری کن مثل من نشی

جاست الان
2731
اینارو همرو امتحان کردم هیچی نشد...

اگه زود جلوشو نگیری سندرم روده میگیری بیچاره میشی.

حتما بقول دوستمون آب زیااااااااااد بخورد. شیر بخور.انجیذ خشک اگه داری تو آب بخیسون بخور

هیچی مثل آب ولرم و زیااااااااااد، موثر نیست

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم