2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خودم براش خرید میکنم🥰🥰 سایزش دستمه تا حالا نیاز نشده چیزی را عوض کنم برعکس خودش توی این 7 سال دوبار خرید کرده بدون من مجبور شده بره عوض کنه چون حوصله پرو نداره

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2731
همیشه اندازش بودازاین پیراهن جعبه ایابود یکم بزرگه ازکمر

آها

خوب اونا سایز شرکتی داره و سایز معمول

فرق دارن باهم

مغازه دار واسم توضیح داد یبار که کدومش یه سایز بزرگتر از اون یکیه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

تو مناسبتا خودم میخرم باقی موراد باهم میخریم هم واسه من و هم واسه ایشون و دخترمون. البته همسرم قبل من خیلی گرون و مارک میپوشید ولی الان اولویتش منو دخترمیم که خوب بپوشیم. البته خیلی هم مرتبه کت و شلوارای هفت سال پیششو هنوز داره و میپوشه و طی این سالها نخریده. 

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش

حتی کفشای دامادیشم الان داره واقعا تمیز استفاده میکنه از وسایلش.

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش
2706