2752
2734
عنوان

پیدا کردن دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 24463 بازدید | 101 پست

دوست صمیمی دوم و سوم ابتدایی من الهه جباری

هردو توی مدرسه ربابه کتابی دهقان ویلای کرج درس میخوندیم سال ۹۳/۹۴ من ازون مدرسه رفتم و دیگه از الهه خبری نداشتم لطفا اگه کسی چیزی ازش میدونه بهم بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توی پیش دبستانی بچه های ایران سال ۹۲.۹۳ بودم اسمم  زهرا شایانفره و دوستای خیلی خوبی داشتم اما ۱۰ ساله ازشون خبری ندارم پگاه .پریا .امیرعلی...لطفا اگه پیامم رو دیدید به این شماره پیام بدین۰۹۰۳۳۱۰۹۱۳۶

سلام دنبال دوستم عاطفه هستم توی دانشگاه شهید باهنر کرمان همکااسیم بود خونشون بم بود ولی فامیلیش یادم نیست .سال ۹۰ دانشکده کشاورزی...هم خوابگاهی ولی اتاق جدا ...نجمه هستم .عاطفه با یه پسره حرف میزد از همکلاسیاش اسمش گذاشته بود چیتوز موتوری...عاطفه دلم برات تنگ شده

2731

من یه دوست صمیمی تو دبستان داشتم

من دبستان تو مدرسه حضرت رقیه و منطقه ۶ تهران بودم یه جایی تو یوسف اباد بود و من تا کلاس دوم بیشتر اونجا نبودم متاسفانه

اسم دوستم گلشید بهمن ابادی هس میشه اگر کسی میشناستش بهم بگه لطفا :(

بگو بگو

شما میتونی بری عریضه نویسی و درخواست شکایت کنی مثلا بگی زد به ماشینم رفت و اونجا میزنه سیستم و شما هم بعد از اینکه پیداش کردید شمارشو بخونید و صداتونو ضبط کنید بعدم که خواست ثبتش کنه بگید منصرف شدید و مبلغو پرداخت کنید خارج شید