2737
2739
عنوان

چرا اینقدر بیشتر اجی های نی نی سایت مهربونن

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 27 پست

من اینجا درد دل نمیکنم

ولی تو یه تاپیکی یه صحبتی شد

یه خانومی اومد اینقدر حرفای قشنگی زد روزمو ساخت   

اسمشونم یادمه با اینکه اولین بار و آخرین بار اونجا دیدم

@nazanin777     

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من نمیدونم چرا اینجا با هرکی میخوام دوست شم انگار من فقط باهاش دوستم و اون اصلا ازم احوالی نمیپر ...

منم اینجورم ولی خب قرار نیس مهربونی با خرج کردنش تموم شه

من خودم اینجورم که همه رو دوس دارم 💋💋

2728
چی الکی ؟؟؟

راس میگ این اجیم وقت میزارن ب دردودلمون گوش میکنن یا واسه خوشحالیم وقت میزارن گوش میدن پس واقعیه الحمدا... اینجارو پیدا کردن

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بنظر من که اکثریت بدجنسن😁

اگه عکس بچه بذاری یا از سختیای زندگیت بگی آره میان چهارتا قربون صدقه میرن یا دلسوزی میکنن

اما امان از روزی که نظرت و طرز فکرت رو بیان کنی یا کوچکترین حرفی از خوشیت بزنی یا اشاره ای به خریدت مثلا بکنی

تا وقتی پوستتو نکنن ول کن نیستن

البته من که خودم اینجا اکثر اوقات خواننده ام کمتر نظر میدم ولی میبینم باهم چه رفتارایی و چه برخوردایی میکنن

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
بنظر من که اکثریت بدجنسن😁 اگه عکس بچه بذاری یا از سختیای زندگیت بگی آره میان چهارتا قربون صدقه میر ...

نمیدونم بخدا ولی تا اینجا من کم اون بدجنسا به تورم خوردن خداراشکر😄😄😄😄😄😄

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
خوش شانس بودی پس👌🏻

شایدم چون خوشیهامو نگفتم😂😂😂😂😂😂

شایدم چون خوشیهامو نگفتم😂😂😂😂😂😂

آره شاید

من یبار تاپیک زدم یکی از دوستامون برامون هدیه گرفته دستشم درد نکنه ی وسیله تزیینی بزرگه که نه رنگش و طرحش به وسیله های خونم میاد که ازش استفاده کنم و انقدرم بزرگه که تو کمد جا نمیشه میدونمم گرون گرفته ولی الان نمیدونم چکارش کنم قابل هدیه دادنم نیست

وای اگه بدونی چکارم کردن😐 که چقدرفلانی بجای تشکرته و هر چی لایق خودشونه گفتن بهم

اصلا تاپیک ترکید، دیگه تصمیم گرفتم تا سوال مهم ندارم اینجا تاپیک نزنم، معمولا هم تو تاپیکا نظر نمیدم مگر اینکه حس کنم نظرم میتونه مشکل استارتر رو حل کنه

ببخشید ولی من کاملا برعکس شما فکر میکنم اینجا جایی که بلانسبت خیلی از دوستان هر کسی با هر سطح فهم و درک و شعوری با ی گوشی میتونه توش عضو بشه و تمام عقده ها و کمبوداشو اینجا خالی کنه

البته که کاربر باشخصیتم زیاد داریم ولی بد بیشتره 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
من اینجا درد دل نمیکنم ولی تو یه تاپیکی یه صحبتی شد یه خانومی اومد اینقدر حرفای قشنگی زد روزمو ساخ ...

عزززززیزم 

خیلی لطف داری.

این وجودخودته که اینقد قشنگ و مهربون بوده که حرفای منو اونجور دیدی😘🤩💌😍💕💞💓💫💥💦🗯