2737
2739
عنوان

كسایی كه دختر دارن چطوری بعضی مسائل رو برای دخترشون توضیح دادین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 32 پست
ممنونم ازت،میخام قبل اینكه از بچه ای دیگه بشنوه خودم بش گفته باشم

مثلا بگو خدا همه جیز جفت افریده. یعنی زن و مرد. ادنا زن و مرد دارن. حیوونا دارن. گیاهان دارن. بعد هردو برای خدا برابرن. اما خدا عمدی تفاوتایی گذاشته. هم ظاهرشون. هم تواناییهاشون. هم علاقه هاشون. مثلا باباها قوی ترن. مامانا مهربون ترن. باحوصله ترن. معنیش این نیس ک یکی از یکی بهتره. این فقط واسه اینه ک خدا همه جیز بهشون نداده. ب هرکی جیزی داده.‌ایتحوری واسه هم‌جالب ترن. و همدیگر تکمیل میکنن. ادما نمیتونن تنها زندگی کنن. باید در خانواده باشن. مثلا خانواده ما. من  و پدرت همدیگر و کامل میکنیم.‌ب هم کمک میکنیم تا بتونیم زندگی کنیم. تا رو بزرگ‌کنیم و نیارهات براورده کنیم. تفاوتامون واسه اینه ک ب چشم هم زیبا بیایم. بعد چون خدا ادما رو جفت افریده، وقتی بزرگ‌میشن، محبت بین دو نفر ایجاد میکنه. مثلا من و بابات ب هم علاقه داریم. و تصمیم‌گرفتیم‌ با هم زندکی کنیم. ولی وقتی ک انقد بزرگ شدیم ک مطمین بشیم بدون کمک پدرومادرامون میتونیم زندکی کنیم و بچه داسته باشیم

در کل از محبت و علاقه بگو. وارد مسایل فیزیکی نشو. بذار در حد همون بوس و اغوش با دید عشق و علاقه بدونه. فرقی بین بوسه تو و همسرت و تو و خودش ندونه. دلیل همه ش عشقه و عشق بین شما سه تاس. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.