2733
2734
عنوان

گرفتن تمام حقوق در مقابل مهریه کم یا حق تنصیف اموال

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پس دوران عقد واسه چی گذاشتن. آدما توی دوماه خودشون نشون میدن که چیکارن. همین ک میترسی خودش نشو ...

خب من میخوام قبل عقد بشناسمش نه بعدش که دیگه اسمش رفته تو شناسنامه ام

عزیزم پس دوران عقد واسه چی گذاشتن. آدما توی دوماه خودشون نشون میدن که چیکارن. همین ک میترسی خودش نشو ...

عقد مزخرف ترین دورانه که قدیمیا باب کردن و اصلا از لحاظ شناختی خوب نیست و غیرمنطقی 

2728

من مهریه ام ۵۱۴ تاست کمتر از همه فامیل و خواهرام

ولی نصف خونه به ناممه

ماشین هم داشتم مجردی که شوهرم واسم عوضش کرد اونم به نام خودمه و زیر پای خودم

حق طلاق و این چیزا رو نگرفتم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

عقد واسه شناخت نیس

نامزدی واسه شناخته

اسمش که بره تو شناسنامت کار تمومه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
من چیزی نگم؟ پس کی بگه

منظورم اینه حق و حقوقته اصلا چیزی نیست بخاد بگه اره یانه حق و حقوق توهستن و اگه گفت نه تعجب کن داری شوخی میکنی 

شوهر خواهر من کلا با کار کردن و همچی مخالف بود خواهرم همون جلسه اول همچیو اوکی کرد حتی بردش دانشگاه ثبت نام کرد کلا باید بزاریشون توعمل انجام شده😂

حق طلاق با مهریه کم گرفت

2738
منظورم اینه حق و حقوقته اصلا چیزی نیست بخاد بگه اره یانه حق و حقوق توهستن و اگه گفت نه تعجب کن داری ...

درسته حق مونه ولی متاسفانه باید گفته بشه و حتما ثبت دفتری بشه و کلا جا نیفتاده، خیلیاشون همین حق خودمون رو با منت بهمون میدن. باید مطرح بشه ولی طوری نباشه که طرف پررو بشه انگار میخواد لطفی در حقمون بکنه😁

اخه اگه طرف بعد ازدواج نزنه زیرش، اینکه هرچی بخرین به نام هردو باشه عادلانه اس اگه پای حرفشون بمونن

تو عقدنامه شرط کردیم ولی پای حرفش هست

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
ایول چطوری قبول کرد😄 مهریه تون چقدره

114 تاسکه 6 دنگ خونه 114 مثقال طلا  مهرالسنهحضرت زهرا 5 تا سفرو  100 ملیونم پول

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
الان با این اوضاع اقتصادی فکرنکنم هیچ پسری اینارو قبول کنه

منو میخاست خونوادم قبول نمیکردن اخرسر هرچی گفتیم ن نگف 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید