2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم قبلیه چون از یه رابطه ۲ ساله اومده بود بیرون میگفت حس ندارم و نمیخوام ازت سو استفاده جن سی روحی ...

وای دختر چرا اینطوری.    تصوراتم بهم ریخت.   یعنی چی    عاقلانه بعد عاشقانه زندگی کن.  تورو خدا زندگی روآسپن نگیرید کات کردم دیروز این بهتر اون بهتره. لامصب لااقل یکم ناراحت🥺

2728
2738

خواستی عکس بزاری تگم کن لطفا

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱

سلام عزیزم در بیا بیرون از این روابط همش آسیب روحی و دنیوی و اخرویه عزیزم 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂