2733
2739
عنوان

روزا همش گوشیم دست پسرمه شبا تا صبح دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 24 پست

گوشی برای پسرت اصلا خوب نیس.خودت باش بازی کن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو که ۲۴ ساعت اینجا آنلاینی پس چطوری گوشی همش دست شوهرت و پسرته شاید خودت شوهره هستی؟ 🤔😅

یا خدا دوباره تو😠😠😠😠😠😠😬😬😬ببین من بودنم مشخصه وقتی من اینجام تاپیک میزنم وقتی نیستم و تاپیک نزدم گوشیم دست پسرمه . شبهام که من سه چهارساعت میخوابم از خواب پامیشم پیبینم گوشیم دست شوهرمه

یا خدا دوباره تو😠😠😠😠😠😠😬😬😬ببین من بودنم مشخصه وقتی من اینجام تاپیک میزنم وقتی نیستم و تاپیک ...

خب با کاربری دیگت که ۲۴ ساعت ملت رو لایک میکنی چی 😅کاربر نی نی سایت و یه بدبخت رو میگم 😅

2738
خب با کاربری دیگت که ۲۴ ساعت ملت رو لایک میکنی چی 😅کاربر نی نی سایت و یه بدبخت رو میگم 😅

مخت تکون برداشته تو 😏ببین هر کاربری که تعلیق بشه  اسمش میشه کاربر نی نی سایت و اگه از تو صفحه نی نی سایت خارج نشه میتونه تا ابد با نام کاربری خودش دیگرانو لایک کنه