2752
2734
عنوان

نیاز فوری یک مادر ( تو رو خدا اگه اطلاعی دارید دریغ نکنید؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 2249 بازدید | 22 پست
مامان آرتمیس جون من آدم بزرگا رو دیدم از ناحیه قلب تا نافشون رو میشکافن ولی بچه ها رو نمیدونم فدات شم

ولی همین متخصصی که نگار جون گفت بد نیست 1 سر بزنی

البته بیمارستان قلب تهران هم هست خیلی عالیه دکترای خیلی خوبی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چندین نفر رو میشناسم که عمل کردن وفنر کذاشتن و نظریه دکترش این بوده که اگه دوباره رگ گرفتگی ظیدا کنه امکان مجدد عمل کردن یافنر زدن هستش اما عمل قلب باز رو بعدش دیگه نمیشد مجدد عمل کرد. اما این نظرات من و دوستان برای افراد مسن هستش برای بچه رو نمیدونم. بهتره با متخصص های مجرب دیگه مشاوره کنن.
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
با سلام
برای عمل قلب دو روش وجود دارد. به روش باز CABG و به روش بسته PCI می گویند. روش باز برای کودکان با عوارض بالاتری همراه است. روش بسته نسبت به روش باز کم خطر تر می باشد. ولی باز بستگی به وضعیت بالینی و شرایط کودک دارد که نوع روش را انتخاب نمایند.
دکتر محمد حسن کلانتر معتمد فوق تخصص جراحی قلب در بیمارستان قلب جماران کار خوبی دارد منتها بزرگسالان. توصیه می کنم به مرکز قلب تهران در خیابان امیرآباد و نزد فوق تخصص جراحی قلب کودکان ببرید.
ان شاء الله که مشکلشان برطرف شود.
چند هفته پیش یکی ازاقوام شوهرم که خودش هم دکتر بود فنر گذاشت ولی موقع عمل بااینکه بهترین دکترها بالاسرش بودن فنر رگش رو پاره کرد و رفت تو کما و بعدش مرد.دکتر خیلی سرشناسی بود و یه شهر براش عزادار شدن.
ولی حتما با چندتا دکتر مشورت کنن چون اینجا کسی متخصص نیست و همه تجربیات خودشون رومی گن
من وقتی 8 سالم بود هم عمل باز داشتم و هم بالون زدن قلبمو البته من بالونو یادم نیس اما عمل باز رو تو بیمارستان لواسانی انجام دادم اون موقع بخیه زدن و بقیه چیزهاش با الن فرق داشت اما باز هم من راضی بودم زیاد اذیت نشدم دکترم هم یه دکتری بود که کارش عالی بود از آلمان میومد هفته ای یکبار اونجا عمل میکرد اگه درست یادم باشه ملقب بود به پنجه طلایی ،هرجا هست خدا حفظش کنه .
در مورد این خانوم کوجولو پیشنهاد میکنم با جند تا دکتر مجرب مشورت کنید
خدایا شکرت