2733
2739

عمرا دیگه برا عکساتون بگم‌کوکو😏😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا وقتی همه اونایی ک ندیدن اومدن بگید بزارم براتون

میشه منم لطفا لایک کنی تورو خدا دوس دارم منم ببزنم چند بار اومدم قسمت نشده ببینم 

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
2728
2738

منم میخوام ببینم اسی  

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

فراخوان ارسال ویدیو از مشکلات مادرانی که در انتظار نه ماهه شدن مرخصی زایمان به سر میبرند

با تلاش و پیگیریهای انجام شده با همکاری صدا و سیما گزارشی از روند اجرایی شدن قانون مرخصی زایمان نه ماهه در دیوان عدالت اداری و سازمان تامین اجتماعی تهیه شده

نیاز به همکاری شما مامانا داریم تا از مشکلات و دغدغه هاتون برامون بگین

اگه مایل به ارسال ویدیو هستین که پخش بشه و یا حرفی دارین که میخابن به گوش مسیولین برسه از طریق سایت کمپین یا اینجا حرفتونو  بزنید

کمپین حمایت از بانوان شاغل https://edalatkade.ir/      کمپین حمایت از بانوان شاغل

بیا همه مون اومدیم  

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

اگه قراره بذاری من بمونم اگه نه برم گلم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.