2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم آب پاکی رو ریخت رو دسم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 155734 بازدید | 1176 پست
خواهشا این پیشنهادات شیطانی رو به کسی ندین 

طلاق رو شیطان بنا کرده؟🤔 عجب..

شما از جمله همون آدمایی هستین که حلال خدارو حرام اعلام میکنن.

یه روزی گرفتار میشین و مجبورین از راههای شیطانی زندگیتونو نجات بدینا. زمین گرده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
مجردی من هم بدتر از این بود.مجبور شدم

خوب واقعا یعنی میخای به حرف خانومای اینجا گوش بدی و جدا بشی؟

اینا نصفشون دوازده سیزده سالشونه واسه تفریح میان اینجا

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهشا این پیشنهادات شیطانی رو به کسی ندین 

اینایی که پیشنهاد طلاق میدن صد در صد مرد هستن واسه تفریح میان اینجا.

جالب بود برام یکی از کاربرای اینجا بعد یه دعوای بیخود با همسرش به پیشنهاد کاربرای اینجا واقعا جدا شده بود با یه بچه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2731

اگه تو خونه پدر شوهرت هستی از این فرصت استفاده کن پول جمع کن ،خوردو خوراک و با اونا باش و فقط جمع کن زمین بخر یا خونه بخر

الان بقیه خواهر برادراش میگن مفت و مجانی نشسته داره جمع میکنه.....

الان بری مستاجری دیگه نمیتونی خونه دار شی

برادر منم اینکارو کرد ولی بعد دوسال خونه خریدو رفت .....البته تقریبا بیرونشون کردن نمیرفتند که،خونشونو داده بودن رهن،مجانی میخوردن و میخوابیدن.....

عروسمون با دلخوری رفت ولی ماها راحت شدیم 

تو این ۴ سال که هزینه اجاره ندادید بچه هم نداشتید چی خریدید که حالا بری مستاجری و هزار تا خرج دیگه

دیگه عمرا بتونید حرکت خوبی برای آیندتون بزنید

شعل شوهرت چیه؟

شوهرت حودشم میدونه از پس هزینه ها برنمیاد،

بیشتر به فکر ایندتون باش

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

طبق قانون شوهر شما موظف است منزل و اثاث خانه تهیه کند آن هم در شان شما در غیر این صورت شما میتوانید به منزل پدری بروید و دادخواست نفقه جاریه مطرح کنید و تمکین نکنید و نفقه هم دریافت کنید و اگر نفقه پرداخت نکرد میتوانید شکایت ترک انفاق مطرح کنید و شوهر شما محکوم به حبس تعزیری درجه شش میشود یعنی از 6ماه تا دوسال زندان و هیچ احدی نمیتواند او را ازاد کند  الا شما.