2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زیاد💪💪

به منم یاد بده 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
به منم یاد بده 

عزیزم من.برای خودم زندگی میکنم هرجور ک.دلم میخاد لباس میپوشم ارایش میکنم.یا با همسرم حرف میزنم و برام مهم نیس ک کی پشت سرمم حرفی میزنه یا ن مثلا خیلی وقتا خاهرم میگه اون یکی خاهرمون اونشب میگفت ک تو چقد قیافه میاری و نمیدونم چقد چیزی ک خریدی زشته و ...همین حرفایی ک همه ممکنه بشنون و بهم بریزن من میگم درست گفته حق با اونه و اصلا ب روی طرفم نمیارم ک چرا این حرفو زده و راحت ن اعصاب خودمو خورد میکنم ن همسرم و بازم کار خودم رو میکنم اینم بدون اگه همیشه حرف پشت سرت زیاده قطعا چیزی داری ک بقیه بهت حسادت میکنن پس اهمیت نده و خود واقعیت باشه دنیام ب غمت نباشه من اگه لازمم بشه دور همه رو خط میکشم این عمر کوتاهم.رو فدای حرف این و اون نمیکنم.و برای هیچکسم زندگی نمیکنم

عزیزم من.برای خودم زندگی میکنم هرجور ک.دلم میخاد لباس میپوشم ارایش میکنم.یا با همسرم حرف میزنم و برا ...

چقدر خ‌وب .میشه بگی مثلا بیرون میرم مغازه یا تو‌جمغ چجوری برخورد کنم اعتماد بنفس داشته باشم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
چقدر خ‌وب .میشه بگی مثلا بیرون میرم مغازه یا تو‌جمغ چجوری برخورد کنم اعتماد بنفس داشته باشم

اول از همه هر لباسی ک دوس داری بپوش نگو فلانی میخاد پشت سرم حرف بزنه تو جمعم سعی کن الکی از ی ادم زبون بازی ک اون.وسط داره خودشیرینی میکنه تاییدش نکنی تو نظر خودتو بدون هیچ استرسی بزن اولش سخته ولی کم کم راه میوفتی یا مثل بعضیا بهشون.تیکه میندازن جواب ک بلد نیستن بدن تازه ب طرف لبخندم میزنن مثل احمقا تو هرکس حرفی زد باب میلت نبود سریع ی جواب مودبانه و در شأن طرفت بگو بهش 

اول از همه هر لباسی ک دوس داری بپوش نگو فلانی میخاد پشت سرم حرف بزنه تو جمعم سعی کن الکی از ی ادم زب ...

باشه عزیزم .من هیج حرفی به ذهنم نمی‌رسه اون موقع.مثلا مشکل ناباروری دارم خیلیا بهم میگن وای فلانی بچه داره تو نداری تیکه بهم میندازن

باشه عزیزم .من هیج حرفی به ذهنم نمی‌رسه اون موقع.مثلا مشکل ناباروری دارم خیلیا بهم میگن وای فلانی بچ ...

اونکه پیش از جواب شما مطمئن باش خدا جوابشونو میده و بگو خدا داشته هاشو مساوی تقسیم میکنه بین بنده هاش نمیشه همه چیزای خوب مال یکنفر باشه و راضیم.ب رضای خدا

عزیزم من حاملم برات دعا کردم انشالله ب زودی ی جوونه کوچولوهم تو شکم شما سبز بشه نگران نباش خدا خیلی بخشندس ب وقتش بهت میبخشه حتما