2733
2734
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181327 بازدید | 259 پست

دکتر جاوید ظفری کارشون خیلی خوبه و مهم اینه که برخوردشون عالیه و مریضی بچم که چند وقت درگیرش بودم و وقتی مراجعه می کردم به دکترای مختلف مشکلش موقتی حل می شد و دوباره بچه علائم مریضیش بروز پیدا میکرد و اذیت می شد با مراجعه به دکتر ظفری و تشخیص خوبشون این مشکل کامل حل شد. ایشون به نظر من بهترین متخصص اطفال هستن یه سایت مشاوره آنلاین دارن که خیلی راحت و بدون مراجعه حضوری ازشون وقت میگیرم و واقعا عالی و کاربردی هستن براتون میذارم که شما هم استفاده کنید توین شرایط دیگه نخواید تا مطب برید: https://mavarateb.com/doctor/دکتر-جاوید-ظفری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام نینی گلی جان

دکتر مهتاب نظری سعادت آباد عااالی.پسرام ۹ ساله و ۴ ساله هستن، ۸ تا دکتر عوض کردم ولی ۲ ساله زیر نظر دکتر نظری هستن.باسواد،خوش اخلاق ،کلی معاینه میکنه،کامل توضیح میده وداروی الکی هم نمیده.تنها متخصص کودکان تهران هم هست که کار تکامل انجام میده .روزای تعطیل و مواقع اورژانسی هم بهش دسترسی دارید.یبار برید عاشقش میشید

سعادت آباد،سروغربی،پلاک ۱۲۹ تلفنها هم ۲۲۱۴۲۸۴۹ و ۰۹۳۹۵۱۱۴۲۵۲

دکتر محمدرضا رضایی دکتر بسیار خوبی هستند .  ارتباط خوبی با بچه برقرار میکنند . بچه های من جز پیش دکتر رضایی دکتر دیگه ای نمیرند . در تشخیص و اخلاق حرف اول و میزنند . آدرس مطبشون 

شهران . بالاتر از فلکه دوم ،ساختمان بانک آینده ، واحد ۲ .

۴۴۳۶۶۹۸۹ تلفن 

2731