2752
2734
اره فشارمم بالاس شوهرم نمکای خونمون رو قایم کرده میگه اصلا نریز تو غذا ولی همش هوس چیزای شور میکنم. ...

خسته نباشی 😉😉سعی کن کمتر بخوری پیاده رویتم برو تنها چیزیه ک میتونه بهت کمک کنه زایمان راحتی داشته باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دودست لباس نوزادی برا بچه.مایبیبی سایز صفر.دسمال مرطوب .دورپیچ بچه یاپتو.شیردوش.شیشه شیر.

براخودتونم شورت ی بار مصرف .پوشاک سایز بزرگ.شیافت.روسری .وسایل ارایش.کمپوت اناناس.اب اناناس.

خرماباگردو.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

انشالاه بسلامتی زایمان کنی

من اینا رو بردم : شورت نخی سایز بزرگ دوتا ، فلاکس ، لیوان های یکبار مصرف ، چای کیسه ای ، قند ، کمپوت گلابی و انجیر به پیشنهاد پرستار بیمارستان ، دوربین ، بادی و شلوار و بلوز و کلاه و پتو و پوشک برای بچه ، پد بزرگ برای خودم ، چنگال و کارد و پیش دستی برای کمپوتها، الکل و دستکش و ماسک ، شیشه شیر کوچک 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم