2737
2734
عنوان

شوهرم بعد سه سال اعتراف کرد.........😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 68 پست

کسی ک این حرفو بزنه اصلا بویی از مسلمونی نبرده

آخه قرآن خیلی نهیب زده ک حواستون باشه ک اگه بندم از این حرف بگذره من نمیگذرم..

و طبق قانون ب راحتی میتونی پیش بری چون کم حرفی نزده

ب قدری سخت میگیرن این مسایل رو ..

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551

توضیحیم نمیده ولی میگه تهمت زدن😐

شاید شما یچی گفتی اونم چنین پرت و پلایی گفته

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو ببوس دستای شوهرتو. شوخر سابق من بهم میگفت قبل من با کسی نبودی؟! چرا؟چون تو رابطه باهاش گرم بودم و بهش نه نمیگفتم! برو خداروشکر کن طرفت باشرافته و کثافن نیست که خودش بیاد تهمت بزنه به ناموسش

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
وااااااااا یا ابلفض  ینی شوهر خودش؟

آره

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
یعنی شوهر خودش منظورش بوده

آره

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
خاک بر سرم 😲مگه بین خواهرت هم از این حرفا هست

آره. آدم بیشعور که نمی‌فهمه چی داره از دهنش در میاد