2737
2734
عنوان

درد شدید زیرشکم

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه انقد شدید؟؟؟ یعنی از درد زار میزدم هااا تازه الان تونستم بشینم ولی درد دارم راه اصلا نمیتونم برم ...

من از خواب میپریدم جیغ میزدم نمیتونستم راه برم 

خدا رو شکر فردا نوبت سونوی قلبه بچمه 🥺

انشالله توام بارداری 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
من از خواب میپریدم جیغ میزدم نمیتونستم راه برم  خدا رو شکر فردا نوبت سونوی قلبه بچمه 🥺 انشال ...

انشالله ک ب سلامتی صدای قلبشم میشنوی 

من یهو نزدیک ظهر اینجوری شدم 

واسه شما دردش تا چند روز ادامه داشت؟؟؟

این ماه دیگه ...
اسی من مجردم و هیچ مشکلی ندارم و هچین مسئله ای یه بار برام پیش اومد  از درد زید زیر شکمم زبونم ...

خب چیکار کردی خوب شدی ؟؟؟ منم آره لرزم کردم ولی الان دیگه لرز ندارم 

این ماه دیگه ...
انشالله ک ب سلامتی صدای قلبشم میشنوی  من یهو نزدیک ظهر اینجوری شدم  واسه شما دردش تا چند ...

سلامت باشی عزیزم انشالله 

من روز ۲۳ سیکل معمولی شروع شد روز ۲۵ اوجش بود صبح ۲۸ بی بی زدم مثبت کمرنگ شد 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2740
سلامت باشی عزیزم انشالله  من روز ۲۳ سیکل معمولی شروع شد روز ۲۵ اوجش بود صبح ۲۸ بی بی زدم مثبت ...

من ۲۴ پریود هستم ک بسیار شدید هستش البته دیروز هم یکم دلم میگرفت و ول میکرد ک من جدی نگرفتمش 

این ماه دیگه ...
یه چای نبات غلیظ درست کردم خوردم با یه مسکن بعد یکی دو ساعت دردش کمتر شد  ولی شما نمیتونی چای ...

من چای نباتمم صبح خوردم مسکن هم خوردم چون واقعا حالم بد بود کمپرس گرم گذاشتم زیر دلم 

این ماه دیگه ...
من ۲۴ پریود هستم ک بسیار شدید هستش البته دیروز هم یکم دلم میگرفت و ول میکرد ک من جدی نگرفتمش 

انشالله که نی نیه