2733
2734
عنوان

خونریزی بعد از تشکیل قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 3498 بازدید | 18 پست
برای منم رقیق بود ولی هروقت میرم سرویس اینجوری میشم دعا کنید برام یبارم سقط داشتم دیگه دارم از زندگ ...

احتمالا از جفتت باشه یا هماتوم نگران نباش عزیزم لمیده بخدا انشالله سال دیگ بغلش کنی

🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قشنگ.خونریزی داشتم ک پد.گذاشته بودم اره رقیق و رنگ روشن بود  خونریزی اگ غلیظ و لخته ای بود ...

سلام عزیزم منم هفته ی پیش مثل شما خونریزی داشتم رفتم سونو گفت هماتوم ۲۰میلی دارم پریروز باز رفتم گفت قلبیش خداروشکر تشکیل شده و هماتوم شده ۱۴،گفته هفته دیگه باز برم،یکی نگران اینم که بقیش هم جذب میشه یعنی؟

چون از سونو که برگشتم،همش لکه بینی داشتم تا امروز کمتر شده.یعنی لکه بینی برای سونو هست؟

یکی هم نگران اینم الان ۲بار رفتم سونو داخلی،بازم باید برم،اشکالی نداره اینهمه سونو داخلی اول بارداری؟؟؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
سلام عزیزم منم هفته ی پیش مثل شما خونریزی داشتم رفتم سونو گفت هماتوم ۲۰میلی دارم پریروز باز رفتم گفت ...

چرا اخه میری سونوگرافی درست نیست کلی عوارض داره نگران نباش اون لکه بینی و خونریزی واسه اینه ک داره هماتوم ات.دفع میشه فقط استراحت کن یک هفته ای اگ میتونی مطلق کن خودت رو و شیاف بزار و اصلا نگران نباش هماتوم ب بچه ات کاری نداره و چیز مهمی نیست و دفع میشه فقط دیگ تا ان تی نرو سونو اونم داخلی 

🌷
2731