2733
2739
عنوان

لیزر بکینی حرام است؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 93 پست

استارتر جان میشه اگه جواب گرفتی تاپیک را قفل کنی تا همه دین زیر سوال نبردن و مراجع را مسخره نکردن

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
درسته عزیزم چی بگم بازم انسان جایز الخطاست به هر حال فقط خداست که درست و غلط هر چیزی می‌دونه  ...

🌹🌹

ما معتدیم که اهل بیت معصومن و خطا نمیکنن و خیلی از تعالیم رو که کلیتش در قران هست جزییتاش رو از معصومین و روایات و نحوه عملکردشون میشه بدست اورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عورت فقط اونجاس؟زیر بغلم عورته؟

نه دیگه عزیزم فقط اونجا😁

زیر بغل که عورت نیست

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
پس زايمان طبيعي هم حرام است!!

اسی سوال کرد من هم نظر مراجع رو گفتم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2731