2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ...خب چی میشه اومدم تاپیکتون مثل بقیه 

من ایراد نمی رفتم عزیز فقط پرسیدم خیلی هم خوشحالم ک بازم دیدمتون اخه خیلی وقت بود ندیده بودنت و کاربری تونم یادم نبود

2728
پاک کنید پستتون رو ...بله منم اهل اونجام ولی شمارو یادم نیست که باهم همصحبت شده باشیم

نخیر من صحبت نکردم با شما . یه بار تو یه تایپیک همینجوری تو نظرات دیدمتون 

😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏خدا نکشدت  مردم از خنده والا

🤣🤣😂

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2740
ن بابا خودم فولم‌ترکی استامبول رو کجای زنجانی ب استامبول میخوره زنجانی ها ک ۷۰ درصد صحبت شدن فارسی ه ...

قدیمی ها زبونشون به ترکی استانبولی شباهتش زیاد من وقتی مادربزرگم یا پیرهای هم سنش صحبت میکنن میبینم خیلی شبیه استانبولیه اما خوب جونا خیلیاشون بد صحبت میکنن ترکی و 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
پسرعمم دانشگاه زنجانه خیلی راضیه میگه خیلی شهرخوبیه برازندگی تهران واقعاکسل کننده است همین که توشهر ...

کار سخت پیدا میشه عیبش اینه 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
ن بابا خودم فولم‌ترکی استامبول رو کجای زنجانی ب استامبول میخوره زنجانی ها ک ۷۰ درصد صحبت شدن فارسی ه ...

لطفا وقتی درباره شهر ما صحبت میکنی اول دهتون رو بشورید . من خودم با ترکی خودم زنجانیم با ترک ترکیه صحبت میکنم . 

زبان فارسی هیچ موقع ب زنجان ما نمی‌رسه تمام .

سلام من خودم ترک یکی از شهر های اطراف زنجانم ولی خود شهر زنجان هم رفتم...و اونجا همه ترکی حرف میزدن...ولی اگه کسی که مثلا از تهران اومده و ترکی بلد نیست باهاشون فارسی صحبت کنه فارسی باهاش صحبت میکنن...ولی زبانی که باهاش باهم صحبت میکنن ترکیه...الان دیگه هرجایی مثل اردبیل هم بری و فارسی صحبت کنی باهات فارسی صحبت میکنن ولی اردبیلی ها هم مثل زنجانیا و تبریزیا و بقیه استان ها و شهر های ترک زبان باهم ترکی حرف میزنن