2737
2739
متناقض هستی 😂

خندم گرفته از سوای های که دادم امروز 

ناراحتم چون خبر فوت شنیدم و اینکه من لباسلم نشسته هست صبح داریم میریم 

گریه مم مال گردن دردمه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه الهی 😊😊😂😂 خدا کمکت کنه ان شاء الله

مرسی 

همش تو فکر لباس هامم چیکار کنم لباسشویمون هم وصل نیست الان بندازم ماشین 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
با دست بشور اگه کمه 

نمیدونم خشک میشه 

بعدم مشخص نیست کی بریم صبخ زود بریم بعدازظهر بریم 

2740
نمیدونم خشک میشه  بعدم مشخص نیست کی بریم صبخ زود بریم بعدازظهر بریم

بنظرم اونی که واجبه رو بشور ،، خوب با دست فشار بده که خشک بشه ،، کنار بخاری بذار یا اگه بخاری روی شمعک هست بذار رو بخاری . میتونی به چوب لباسی آویز کنی بذاری آشپزخونه ایی جایی که خشک بشه 

بنظرم اونی که واجبه رو بشور ،، خوب با دست فشار بده که خشک بشه ،، کنار بخاری بذار یا اگه بخاری روی شم ...

مرسی تشکر